Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Бер 2012

Черкащан закликають висловлювати ідеї щодо дозвілля у парках та скверах (ФОТО)

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Директор комунального підприємства «Дирекція парків» Олександр Радуцький пропонує черкащанам долучатися до розвитку черкаських парків.

Такий заклик він розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

 

«Нині разом з мерією працюємо над урізноманітненням «паркового життя» у Черкасах. Для кожного скверу та парку розробляємо індивідуальну стратегію, за якою кожен рекреаційний об'єкт буде особливим і виконуватиме свою «місію». Ми просимо усіх небайдужих черкасців пропонувати свої ідеї щодо урізноманітнення дозвілля у зелених зонах міста. Для прикладу, що б ви ще хотіли бачити у Долині Троянд чи сквері «Юність», чого не вистачає. Що більше пропозицій, то легше зробити наше місто привабливим для туристів та гостей. Якщо хтось має ідеї - пішить: або під цим постом, або в особисті повідомлення, або на електронну адресу radutskiy@gmail.com», - зазначає Олександр Радуцький.

 

se parky

 

За його словами, черкащани уже перейнялися розвитком черкаських парків та скверів. За декілька днів йому на електронку та на сторінку у Фейсбуці надійшло чимало пропозицій по удосконаленню паркового життя у місті.

 

Також директор комунального підприємства розповів про робочі плани щодо розвитку парків.

 

Парк «50-річчя Жовтня»

 

sosn

Парк культури та відпочинку. Романтичні зони, весільні церемонії, виступи музичних колективів, конкурси, фестивалі, фольклорно-обрядові свята. Містечко майстрів народної творчості.

 

Парк «Перемога»

 

peremoga

Меморіальний. Культури та сімейного відпочинку. Алея Слави із експонатами бойової техніки. Атракціони для дітей. Дендро-зона зі ставками. Курсує потяг, який поєднує всі зони парку і зоопарк.

 

Долина Троянд

 

doltr

Газонова площа для відпочинку, амфітеатр. Облаштування газонів з елементами «Грін-арту», фонтани, спортивне містечко. Місце для масового різноманітного відпочинку. Зона Wi-Fi. Парк Жужоми (Центральна Митниця) Амфітеатр для проведення масових заходів. У планах: поєднати цей парк із Долиною Троянд завдяки мосту через акваторію.

 

Сквер Хіміків

 

himik

Сімейно-спортивний. Футбольне міні-поле. Тенісні корти. Майданчики для бадмінтону. Майданчик з вуличними спортивними тренажерами. Фонтан, місця для сімейного відпочинку.

 

Сквер «Юність»

 

yunist

Сквер фонтанів та ландшафтного дизайну, квіткові композиції та скульптури на тему «Чудеса світу». Зона Wi-Fi.

 

Парк ім. Б. Хмельницького (біля ресторану «Чайка»)

 

chayka

Арт-сквер. Алеї для прогулянок, місця для проведення виставок, пленерів, зібрань творчої інтелігенції.

 

Парк «Казка» та Дитячий парк

 

kazka

Парк культури та відпочинку. Анімаційні парки для проведення тематичних заходів для розвитку молоді. Атракціони, дитячі майданчики. Для сімейних відвідин.

 

Сквер за будівлею обласної ради

 

oda

Музичний сквер. Співочий фонтаном з декоративною художньою підсвіткою. Проведення концертів інструментальної музики (травень-серпень).

 

Набережна по вул. Козацькій

 

pirsВодноспортивний напрям. Технічні атракціони. Аквапарк

 

Сквер «Надії»

 

nadii

Поділіться з друзями: