Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Трав 2013

Беріть участь в проекті "Повір у себе"

Читайте більше в рубриці Соціум
 

4 червня у Черкасах відбудеться відкриття соціального проекту «Повiр у себе», метою якого є допомога у реабілітації людей з інвалідністю. Організатори проекту – місцева громадська організація «СОЦІУМ» - зазначають, що надання реабілітаційних послуг людям з інвалідністю сприятиме покращенню їх здоров'я, набуття впевненості в собі і своїх силах та залучення їх до активного способу життя. Також мета проекту - формування у суспільства толерантного ставлення до людей з інвалідністю.

У червні буде створено Літню школу з реабілітації інвалідів. З групами учасників – людьми з обмеженими можливостями - займатимуться спеціалісти. На березі р. Дніпро мікрорайону Митниця облаштують місце проведення занять з необхідним технічним та спортивним обладнанням.

Соціальний проект «Повiр у себе» передбачає соціально-медичну реабілітацію, зокрема, заняття в природному середовищі біля річки, що включає тренування по методиці кінезотерапії та гідрокінезотерапії. Відбуватимуться колективні спортивні ігри за участю учасників проекту, проведення тематичних календарних свят, організація творчих зустрічей та активного спілкування.

Проект реалізовуватиметься до кінця цього року. З вересня заняття у водному середовищі перенесуть з Дніпра у басейн.

Кожні понеділок та середу відбуватиметься соціально-педагогічна та соціально-медична реабілітація (соціально-побутова адаптація, оздоровча фізкультура) на базі Територіального центру соціальної допомоги Соснівського р-н. м. Черкаси. У вівторок та четвер кожного тижня буде соціально-медична реабілітація, а саме заняття в природному середовищі біля річки, а також колективні масові спортивні ігри.

Запрошуються усі бажаючі жителі міста та області на урочисте відкриття на березі р. Дніпро мікрорайону Митниця о 14:00, - біля станції веслування (напроти будинку 53 по вул. Героiв Днiпра).

Проект реалізовується за підтримки мерії міста.

Усі бажаючі стати учасниками Літньої школи 2013 року можуть звернутися до Територіального центру соціальної допомоги Соснівського р-н: м.Черкаси, вул. Пушкіна, 13А, тел. : (0472) 37 40 66.

 

Програма відкриття соціального проекту «Повiр у себе» на 4 червня:

13:00 – Збір учасників.

14:00 – 14:30 – Урочисте відкриття соціального проекту.

14:30 – 15:30 – Концертно-розважальна програма.

15:30 – 16:00 – Святкова каша.

16:00 – 17:00 – Прес-конференція. Час для спілкування.

17:00 – Роз'їзд учасників

 

Поділіться з друзями: