Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Жовт 2013

Батьки Ганни Яблонської видають книгу з творами доньки

Читайте більше в рубриці Соціум
 

В Україні невдовзі з'явиться повне видання творів поетеси і драматурга Ганни  Яблонської. Родичі загиблої вже підготували книгу до друку.

За словами батька Ганни Григорія Яблонського, у виданні буде зібрано всі твори авторки.

 

«Книга об'ємом більше 700 сторінок містить усі відомі та знайдені твори Ганни. Це п'єси, монодіалоги, сценічні казки для дорослих та дітей, кіносценарій. Називатися вона буде"Анна Яблонская - театр и жизнь". Це красиве, ілюстроване й багатовартісне видання. Кошти на мінімальний тираж у 300 примірників ледве вдалось назбирати за допомогою двох театрів Росії, друзів драматургів та акторів, глядачів Москви, Петербурга, Єкатеринбурга, а також міст Білорусі, Естонії, Германії. На жаль, окрім сімох одеситів, що підписалися на книгу, з України більше нікого не було», - розповів Григорій Яблонський.

 

Він також додав, що для того, аби збільшити тираж книги, потрібна не лише підписка, але й допомога меценатів.

 

«Зараз починає працювати друкарський станок. Видання з'явиться уже в листопаді. На підписку разом з коштом на відправку великої книги поштою потрібно 240 гривень. Меценати, що мають змогу допомогти більше, отримають бажану кількість примірників та будуть названі під час широкої презентації видання у ЗМІ. Надсилати кошти треба банківським переказом. В Україні краще за все PrivatMoney. За простою адресою: Одеса, Яблонському Григорію Еммануїловичу. Разом з переказом відправте його код по електронній пошті soauthor_greg@ukr.net та повідомте свою повну поштову адресу для бандеролі з книгою», - пояснив батько Ганни.

 

Ганна Яблонська - український російськомовний драматург, поетеса, прозаїк, журналістка, лауреат міжнародних конкурсів і премій у галузі драматургії. Увійшла до лонг-листу премії «Дебют» у номінації «Літературна критика» (2004), лонг-листу драматургічного конкурсу «Євразія-2005» (Єкатеринбург). Дипломант конкурсу сучасної драматургії «Вільний Театр» (Мінськ, 2005), лауреат міжнародних конкурсів «Прем'єра.txt» (2005), «Євразія» (2006).

24 січня 2011 року прибула авіарейсом з Одеси до Москви для отримання премії «Особова справа - 2010», присудженої їй російським часописом «Искусство кино» за нову п'єсу «Язичники» Загинула в результаті терористичного акту (вибуху), здійсненого в залі міжнародних прильотів аеропорту.

 

Поділіться з друзями: