Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

У Черкасах реалізовується проект «Правова підтримка та просвіта для вразливих верств населення через мережу стаціонарних та мобільних громадських приймалень».

Працівники мерії Черкас невдовзі розпочинатимуть свій робочий день на півгодини пізніше. Якщо захочуть.

Черкаська область стала виборчим плацдармом лідерів українських мафіозних угрупувань. Про це заявив у Черкасах нардеп Микола Томенко. На його думку, Черкащина - "найчорніший" регіон України з точки зору виборчого "бєспрєдєлу" влади. Крім того, Томенко звинуватив черкаську міліцію в псуванні опозиційних бігбордів.

Заступник голови Черкаської обласної ради Володимир Вовченко та секретар Черкаської міської ради Віктор Горкун вирішили докласти руку до того, щоб на Соборній площі Черкас і надалі не відбувалися політичні акції та мітинги.

Сьогодні до мене, як до представниці громадської організації, що займається проблемами людей з інвалідністю, звернулася співробітниця компанії Teleperfomance. Близько тижня тому, під час проведення Центром зайнятості круглого столу на тему працевлаштування людей з інвалідністю, ця компанія заявила, що готова повністю обладнати 20 робочих місць для особливих співробітників - тобто для людей з інвалідністю. Яким же було здивування майбутніх роботодавців та Управління соціальної політики, коли організації, які дуже хочуть покращити якість життя людей з особливими потребами, не змогли запропонувати кадри!

У Долині троянд учора було весело, шумно та … мокро. Молодь влаштувала справжній бій, а за зброю слугувала водичка. Це була Cherkassy StreetWars – тобто перестрілка на водних пістолетах або пляшках із водою. Рятуючись від спеки та поганого настрою, близько 50 черкащан обливали один одного водою, купалися у фонтанах та насолоджувалися останніми днями літа.

Коли ж, як не на День Незалежності, черкащани одягають вишиванки, слухають фольклор, смакують борщик із домашнім хлібом та насолоджуються творчістю українських майстрів?! У Долині троянд бігали маленькі козаки та козачки, вбрані по-українському, лунали звуки скрипки... Ось як це було:

У вересні в Черкасах проведуть місячник безпеки руху, щоб зменшити травматизм на дорогах. 

Начальник Управління МВС України в Черкаській області Валерій Дерновий може при бажанні зняти «кримінальну драму» про діяльність Черкаської міської ради, зробивши «хід конем» у відповідь на пропозицію міського голови Черкас знімати «мильну оперу» про бездіяльність правоохоронців у боротьбі зі стихійною торгівлею.

На початку вересня у Першій міській гімназії Черкас відкриють Музей Букваря.