Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Про бабцю Катерину НародUA уже писав. Ми довго спілкувалися з нею, і з-поміж іншого розпитували також про те, як вона пережила Голодомор. Катеринці тоді було 12 рочків:

Що ви чули про розстріл страйкуючих нафтовиків у Казахстані? У грудні 2011 року в містечку Жанаозені від куль силовиків загинуло 17 робітників та понад сотню отримали поранення і пропали безвісти. Ще не скоро в цій справі розставлять всі крапки над «і». Однак суд над нафтовиками та опозиціонерами, які підтримували страйк робітників, уже завершився.

Як вирішити численні проблеми і при цьому не «наламати дров»? У межах міста Світловодськ (Кіровоградська область) знаходиться 481,65 гектарів земель, якими офіційно користуються два села – Павлівка та Подорожнє. Така ситуація провокує чимало непорозумінь, крім того, як стверджує міська влада, у випадку передачі землі місту район лише виграє, оскільки можна буде залучати більше інвестицій, а отже з’являться нові робочі місця. Тим часом, сільські голови не погоджуються передати території, мотивуючи це тим, що це потужний удар по бюджету та зменшення надходжень. З’ясувати усі тонкощі справи і розібратися, які переваги та недоліки зміни меж представники міста й району намагалися в рамках проекту «Прозора Україна» в громадському діалозі». У Світловодську днями відбулася перша майстерня за участі посадовців, юристів, фінансистів та фахівців із земельних питань. Усі вони зібралися разом і спробували обговорити проблему, використовуючи метод деліберації. Спілкування вийшло болісне, емоційне, подекуди навіть агресивне, проте не позбавлене конструктиву.

Вечір вишуканої інтелектуальної поезії влаштувала для своїх шанувальників черкаська молода поетка Олена Желєзняк. Свою творчість публіці дівчина представила у п’ятницю, 9 листопада у рамках «Мистецького марафону». Нагадаємо, цей мистецький захід щоп’ятниці збирає у книгарні «Буквиця» поціновувачів творчості черкаських поетів, а також гостей міста.

Черкаські альпіністи впродовж місячної експедиції підкоряли Непал, назвавши одну з його вершин "Пік Черкаси". Втім, нашим альпіністам не вистачило якихось п'ятсот метрів для повноцінного підкорення вершини. Їх також ледь не спровокували на "міжнаціональну війну" через "рекет" місцевих жителів. Врешті, вони частували непальців українським борщем.

На Черкащині школярі півроку бавитимуться ляльками. Управління культури Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка та Черкаський обласний художній музей оголошують проведення відкритого заочного конкурсу української народної ляльки для учнівської молоді в Черкаській області. Основна аудиторія, на яку розраховують організатори - це черкаській школярі, учасникам з інших областей України теж будуть дуже раді. 

28 жовтня, у День парламентських виборів-2012, у Черкаській області гучно святкуватимуть День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Утім, це свято може перетворитися на приховану або відверту агітацію на користь провладних сил. Також "народні гуляння", на які будуть звозити різні колективи, можуть завадити людям здійснити свій громадянський обов'язок 28 жовтня - взяти участь у виборах та формуванні українського парламенту.

Якщо раніше зображення на тілі вказували на соціальний статус людини, сімейний стан, захищали від злих духів та ворогів, то нині татуювання – більше елемент естетики, спосіб самовиразитись. З розвитком цього виду мистецтва стало реальним нанесення на тіло не лише ієрогліфів, написів, а й цілих композицій та навіть портретів. Для мене, як для людини, яка ніколи не наважиться зробити тату, завжди було цікаво дізнатись, як такі речі впливають на життя людини, навіщо роблять тату й  чи безпечно це взагалі? Тож я спробувала знайти відповіді на ці запитання.

24 жовтня Україна звітуватиме перед країнами-учасницями ООН про стан прав людини. Це не суд, на якому українська держава виправдовуватиметься за порушені права. Однак цей міждержавний діалог спонукатиме Україну побачити проблеми у сфері прав людини, почути громадянське суспільство і почати виконувати зобов'язань перед жителями країни, ООН і врешті перед собою...

У селищі Верхнячка Христинівського району Черкаської області працівники ДП «Уманське лісове господарство» незаконно зрубали п'ять столітніх дубів. Про це заявили представники селищної громади. За словами жителів Верхнячки, дуби були абсолютно здоровими і були великою цінністю для села. Проте працівники лісгоспу стверджують, що зрубали дерева законно, оскільки отримали заяву від деяких мешканців, що дерева їм заважають.