Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Страждати, боятися і добре себе поводити, щоб уникнути покарання, - це люди вміють і без сторонньої допомоги. А ось радіти й нічого не боятися – найскладніше. Саме цьому потрібно навчатися.

У Черкасах сьогодні, 29 квітня, завершилося друге коло "Форумів розмаїття", покликаних актуалізувати в суспільстві проблему толерантності до різних соціальних груп і загалом до "не таких" людей. Організатори і учасники форумів розмаїття доводили, що кожна людина має свої особливості. І всі люди мають право на цю особливість, як і право на толерантність й допомогу суспільства.

Українці, в тому числі й черкащани, волиняни, полтавчани та жителі інших регіонів, які мають вади слуху, можуть спробувати себе в ролі акторів.

Вишиванка завжди є актуальною. Цей атрибут національної приналежності до певної етнічної території, вияв патріотичності сьогодні використовують у різних цілях та у найрізноманітніших та різнорідних сферах. Тепер елемент традиційного українського вбрання – це і спосіб попіаритися, вияв етнічної приналежності, можливість висловити свою позицію тощо.

Максим Кідрук - людина, яка за освітою - інженер-енергетик, а за покликанням – письменник та невтомний мандрівник. Він завітає до нашого міста 14 березня.

Оголошений у листопаді конкурс народної ляльки для учнівської молоді викликав зацікавлення серед школярів, їхніх батьків та педагогів.

Навіщо люди ламають руки-ноги? Не знаєте. А я знаю. Є кілька причин, і всі вони, повірте, дуже позитивні. Попри всі незручності на кшталт того, що доводиться тягати на собі кільканадцять зайвих кілограмів. Знаю, що кажу, бо цієї зими вже вдруге зламала ліву руку. Нічогенько так зламала - перелом головки променевої кістки. Тобто, самого болючого і небезпечного місця на кінчику ліктя. Отже, про позитиви:

У Каневі - нові резонансні події. Відбуваються вони довкола Канівської міської ради. Так, Канівська міська рада 6 грудня ухвалила рішення про передачу 6,5 га землі біля Дніпра кооперативу "Дніпрові сади" з "метою передачі у власність". Кооператив ніяк не хоче озвучити імена своїх членів, яким має перепасти такий ласий шматок землі. А депутати Канівської міськради, зокрема, представники "Батьківщини" і Партії регіонів, вкотре намагаючись прийняти це рішення, ніяк не хочуть дотримуватися законодавства і регламенту при ухваленні таких рішень.

З іншого боку, депутати Канівської міськради, за словами священиків УАПЦ, намагаються забрати храм Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа в громади, яка входить до Української автокефальної православної Церкви і яка начебто будувала цей храм. Натомість сьогодні депутати Канівської міськради. як стверджують представники УАПЦ, роблять усе, щоб віддати землю під храмом Вознесіння священику іншої конфесії - УАПЦ "оновленій". Однак поки що жінки, які входять до громади УАПЦ, не дали канівській владі й депутатам це остаточно зробити, заблокувавши трибуну. Десятки міліціонерів, викликані секретарем канівської міськради Олегом Каніболоцьким, вирішили не втручатися в церковні справи і не бити літніх людей.

У селі Сухини Корсунь-Шевченківського району Черкаської області 30 січня 1920 року бійці четвертої Київської дивізії Армії УНР здобули перемогу над більшовицьким кавалерійським загоном. Благодійна ініціатива «Героїка» звернулася до сільської ради з пропозицією встановити в Сухинах пам’ятний знак на згадку про ці події. Проте, як виявилося, в селі не дуже зацікавлені в належному вшановуванні героїв. Про подробиці розповідає газета "День"

В Черкаському державному технологічному університеті, в рамках Всеукраїнської кампанії «Операція «Батарейкам – утилізація!» ініційованої Всеукраїнською екологічною лігою та Національним молодіжним центром «Екологічні ініціативи» пройшла природоохоронна акція «Здай батарейку – отримай цукерку!», де кожен бажаючий міг здати батарейки, які відпрацювали своє, на безпечну утилізацію, ще й отримати при цьому цукерку. Скільки батарейок – скільки й цукерок.