Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Волонтер з міста Черкаси Світлана Обманюк збирає новорічно-різдвяні, а також інші подарунки для дітей з двох родин, котрі приїхали в Черкаси з Луганська. Крім того, вона займається допомогою українським військовослужбовцям, які захищають Батьківщину на Сході України.

Фахівцями доведено, що на співбесіді до перебільшення схильні не тільки претенденти, але і самі роботодавці. Так, в 50% випадків столичні компанії перебільшують можливість кар'єрного росту.

Невдовзі - Новий рік. Першого снігу черкащани дочекались. Наступним щаблем у наближенні свята стане ялинка і новорічні іграшки. Адже саме це є головним атрибутом новорічного свята. Добре розуміється на ялинкових іграшках молода черкаська художниця Ольга Курська.

Після Революції Гідності у кожного залишився свій найяскравіший спогад, що, мабуть, буде супроводжувати людину крізь усе її життя. Для когось – це токсичний присмак шин у роті, для іншого – тепло духмяного чаю, що зігрівав у революційні морозні ночі, хтось забрав із собою на пам'ять шматочок роздробленої бруківки... Але, як виявилося, одна невід'ємна частинка Майдану оживає не лише у світлих думках, але і в реальності - щовихідних у Києві. Варто лиш звернути увагу і бути небайдужим.

Ірландія – країна казкової природа, гномів та фей, привітних стариганів, що все дозвілля проводять за кухлем «Гіннесса», та яскравих танців під колоритну народну музику. Саме вони, різносторонні і незвичні, прославили землю кельтів на увесь світ. Врешті-решт, відбивати шалений ритм під Irish Washerwoman сподобалося й іншим любителям танців з усіх куточків Європи та Америки. Наразі айріш степ все більше популяризується і в Україні, прикладом чого є гурток ірландського танцю «Nightingale» при черкаському ЦДЮТ.

 

«Мафія» – неймовірно популярна рольова гра, що відома усім і кожному. Мабуть, немає такої молодої людини, яка жодного разу не грала у неї у холодному студентському гуртожитку,  відчайдушно не блефувала, чи, навпаки, не висловлювала блискавичні здогадки, граючи годинами з друзями, не відчувала того палкого азарту, ейфорії від перемоги, чи злості від програшу.

В Нью-Йорку в галереї "ACA Galleries" триває фотовиставка "Проект природної краси" (The Raw Beauty Project), присвячена красі й силі жінок з інвалідністю. Ця фотовиставка демонструє нам людей з обмеженими фізичними можливостями в іншому світлі. Ми бачимо їх в любові, красі, щасті й активності.

Черкаська Школа лікарняних клоунів 19-21 вересня організовує заняття для всіх охочих долучитися до доброї, волонтерської справи дарування усмішки хворим діткам. Лікарняні клоуни вже тривалий час сміхотерапією, арттерапією та іншими справами допомагають дітям, котрі проходять лікування в Черкаському обласному онкологічному диспансері. Заняття для всіх, хто хоче поповнити ряди лікарняних клоунів, будуть відбуватися на базі Будинку культури імені Івана Кулика в Черкасах.

Меланома – одна із найбільш злоякісних пухлин. Хвороба, що виникає з маленької родимки, може перетворитися у велику біду, уразити інші органи і спричинити смерть. Але на ранніх стадіях меланома піддається лікуванню і відсоток одужання може сягати 95. Щоб не пропустити підступну недугу, лікарі Національного Інституту раку та Онкопортал ініціювали соціальний проект «Сфотографуй родимку!». Вони пропонують кожній людині провести самообстеження шкіри, виявити підозрілі родимки, сфотографувати їх і переслати знімки.

«Відчуваєш, що інші тебе не приймають. Люди починають відштовхувати усім своїм виглядом, діями, емоціями... Я просто не говорю свій діагноз там, де цього можна уникнути. Від близьких людей я нічого не приховую, вони поінформовані й знають, що для них загрози нема. Але не вистачає поінформованості в суспільстві, особливо у школах і дитячих садках. Бо часто, коли дізнаються, що хтось з батьків дитини мають ВІЛ, таку дитину починають принижувати», - розповідає Георгій (ім'я змінено – авт.), який має ВІЛ-позитивний статус. Георгій має сім'ю: здорову дружину й маленького синочка. Однак щодня йому доводиться «боротися» із стереотипним до себе ставлення через власний діагноз.