Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Весна 2014 року змінила життя волонтерки Світлани. Зміни в її житті, яке жінка почала називати «вінегретом», почалися майже одночасно з війною.

Кажуть, характер людини можна визначити за її домашнім улюбленцем. Мабуть, тому власників собак прийнято вважати вірними, рибки уособлюють спокій та врівноваженість, а такі екзотичні улюбленці, як павуки, можуть з'явитися лише у сильної духом та безстрашної особистості. Саме такою виявилася моя співрозмовниця, черкащанка Марина Збавитель.

Не знаєте, куди повести дівчину на побачення чи прогулятись з друзями? Хочете познайомитись із мальовничими Черкасами? Тоді пропонуємо вам список найбільш популярних місць серед жителів Черкас.

Весна – унікальна пора року. Саме з першим весняним днем Україна відзначає свято братів наших менших. З цієї нагоди Черкаський художній музей щорічно запрошує черкащан і гостей міста насолодитись творами мистецтва, на яких зображені наші друзі. Екологічний, соціально-мистецький проект «Арт-хвіст», присвячений тваринам, функціонує з 26 лютого по 26 березня 2015 року.

В березні 2014 року Маруся Звіробій і Ведмідь знайшли місце для тренування невеликій команді своїх хлопців. Паралельно на той час обидва були членами Правого Сектору УНСОвського крила, до якого на сьогодні вже не належать. Півмісяця вони тренували бійців власними силами та за власні кошти. Та така доброчинність згодом стала дорогуватою і не підйомною для Марусі та її друга.

За законом України чоловіки, які мають трьох і більше дітей, не підпадають під загальну мобілізацію. Та все ж, не зважаючи на це, черкасець Володимир Погорілий ще з літа минулого року знаходиться у зоні проведення антитерористичної операції.

Є професія будівельника, є лікар, є кухар і вчитель… По суті зрозуміло, чим займаються працівники цих галузей. Але мені завжди було цікаво, куди йти з дипломом дизайнера на руках? Освіта дизайнера набуває все більшої популярності серед студентів. Наприклад, у Київському національному університеті технологій та дизайну на одне місце держзамовлення претендують 8 абітурієнтів. Але що робитиме студент-дизайнер по завершенню навчання? Про це ми вирішили запитати у дизайнерів нашого міста.

Якщо ще кілька місяців тому слово «кіборг» могло викликати нерозуміння з боку, принаймні, старшого покоління, то сьогодні воно на слуху у всієї країни. Всі говорять про них, наших незламних і мужніх захисників. Та в той час, коли для когось ця війна й досі лишається загадкою, адже, коли живеш у мирному місці, важко уявити жахіття, що насправді кояться там, є люди, які ще не скоро згадають, що таке спокійний та міцний сон. Олександра Тимошенка, черкаського «кіборга», можна сміливо зарахувати до їх числа.

Зараз жінки воліють працювати нарівні з чоловіками - мати повний робочий день, отримувати хорошу заробітну плату, мати статус у суспільстві. При цьому, звичайно, є різні обставини, які трохи обмежують сфери праці жіночої частини населення нашої країни. Так, наприклад, немає практично жінок-забійниць (працюють на шахтах підприємств - 2-3%), жінок-механіків (як би ми не любили техніку, але...), жінок-таксистів... Хоча, їх останнім часом можна зустріти все частіше (приблизно 15% з 100%).

Різдво – найтепліше і, мабуть, найприємніше свято. Це час запеченої індички, солодких пампухів і нескінченних побажань щастя та здоров'я. Але є люди, які не завжди проводять це свято у теплому сімейному колі і навряд чи отримують дрібні і такі приємні подарунки – мешканці пансіонату для людей похилого віку. Але, як відомо, зимовими святами часто трапляються гарні несподіванки. Так, 8 січня у «Черкаському геріартричному пансіонаті ЧОР» пройшла благодійна вистава на біблейну тематику.