Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Близько 90 тисяч гривень отримує щороку черкаське комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств», експлуатуючи автомобіль «Крайслер», який свого часу придбав за величезні як на куций міський бюджет екс-мер Черкас, а нині нардеп-регіонал Володимир Олійник, а потім викупив очільник Державного комітету з питань регуляторної політики і розвитку підприємництва Михайло Бродський.

У Черкасах розпочали розробку нової системи паркування автомобілів.

Керівник профкому другої дитячої поліклініки Тетяна Ільченко, а також лікарі, які працюють в поліклініці, підтвердили інформацію про те, що міська влада Черкас таки планує закрити медичний заклад.

П'ять черкаських шкіл долучилися до проекту «Попередження насильства у школі». Як повідомила керівниця проектів громадської організації «Молода Черкащина» Тетяна Кавальчук, навчання вчителів шкіл проводилося у два етапи – у 2009 та в 2011 роках.

Кожен рік дає нам життя. Нове життя. І вже за це ми йому дуже вдячні. Йому, Богові, світу, суспільству, кожній молекулі нашого тіла і Всесвіту.

Я побувала на новорічному святі в Будинку ветеранів Голосіївського району м. Києва. У концерті звучали арії з музичної п'єси І. Котляревського «Наталка-Полтавка», оперети І. Кальмана «Сильва», пісні з радянських новорічних «мюзиклів». Твори виконували солісти відділу культурно-масових заходів Будинку під керівництвом Ірини Вікторівни Цисарж.

Сьогодні лікарі пологового будинку № 2 в Черкасах вкотре пікетували сесію Черкаської міської ради. Вони вимагали скасувати рішення міськради про реорганізацію пологових. Депутати більшості ПР-ПВД на чолі з мером таки дозволили лікарям виступити. Хоча мер і повідомив, що такого пологового вже не існує і вони виступають тут останній раз.

Більшість Черкаської обласної ради не захотіла продавати на аукціоні черкаське "Межигір'я", тобто дачу колишнього першого секретаря обкому партії. За пропозицією ОДА, прийнято рішення здати її в оренду.

Сьогодні на сесії Черкаської облради народний депутат Леся Оробець звернулася до депутатів обласної ради, а також до керівництва Черкас та губернатора Сергія Тулуба з проханням втрутитися в ситуацію і не допустити закриття пологового будинку № 2 в Черкасах.

Представники опозиційних партій в Черкаській обласній раді ініціювали звернення депутатів до обласної влади з проханням припинити процес закриття другого пологового будинку Черкас.