Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

З 28 квітня по 2 травня у Корсунь-Шевченківському районі, що на Черкащині відбуватиметься Всеукраїнський скаутський форум під гаслом «Скаутинг єднає Україну!».

Канівське кафе "Ластівка" після візиту до Канева Ольги Фреймут та програми "Ревізор" опинилося в епіцентрі скандалу щодо стану канівських закладів громадського харчування. Після цього губернатор Черкащини Сергій Тулуб заявив, що особисто здійснить перевірку канівських закладів, а через деякий час мер Канева Віктор Ніколенко повідомив НародUA, що активно працює комісія, а кафе "Ластівка", яке нібито належить депутату Канівської міськради від Партії Зелених Володимиру Коржову, вже закрили.

Директор комунального підприємства «Дирекція парків» Олександр Радуцький пропонує черкащанам долучатися до розвитку черкаських парків.

Пам'ятник Василю Симоненку в Черкасах виявився подібним до пам'ятника Тарасові Шевченку в місті Новомиргород, Кіровоградської області. Фігури обох поетів, композиція, динаміка – все аж надто схоже. Митці ніби близнюки. Утім, нічого дивного – автором обох монументів є черкаський скульптор Владислав Димйон. Власне, пам'ятники навіть встановлювали майже одночасно: Шевченка – у червні, а Симоненка - у листопаді 2010 року.

Наприкінці лютого в Києві громадська організація ERA (Європейська дослідницька асоціація) представила результати дослідження «Інклюзивна освіта в Україні: здобутки, проблеми та перспективи» (червень 2011 – січень 2012 рр.).

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб посідає четверте місце з-поміж очільників інших регіонів за кількістю даних обіцянок. Мер Черкас Сергій Одарич теж наобіцяв на чільне четверте місце і має третє місце за кількістю невиконаних обіцянок.

Міський голова Черкас Сергій Одарич сьогодні під час прес-конференції заявив, що не вважає, що воїни-інтернаціоналісти не є захисниками Вітчизни.

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб сьогодні підтвердив те, що найближчими днями Черкаська обласна держтелерадіокомпанія "Рось" отримає нове керівництво. За його словами, в цій телерадіокомпанії відбудуться серйозні зміни - як в технічному забезпеченні, так і в питанні інформаційної політики. Крім того, Сергій Тулуб повідомив, що в приміщенні "Політпросвіти", де зараз знаходиться радіо "Рось",  умови "гірші, ніж після Великої Вітчизняної війни", і що він "туди б і свою собаку не запустив". Крім того, губернатор залишився дуже незадоволений тим, що з ним на радіо, коли він прийшов туди, навіть не привіталися.

Нещодавно я познайомилася з транссексуальною жінкою. Я спробувала зрозуміти її особливість, її біль, її соціальну драму, яка в українських реаліях більше схожа на трагікомедію. Нижче – поясню чому. Я вже місяць «живу» із цим матеріалом, намагаючись якомога повніше розкрити цю тему – правовий захист транссексуальної людини.

Після програми "Ревізор" з Ольгою Фреймут, яка ревізувала громадські заклади Канева, у місті поховання Тараса Шевченка розгорівся справжній скандал. Канівчани вимагають покарати міських чиновників, зокрема й головного санітарного лікаря Канева, а також високих чинів Канівського міськвиконкому за жахливий санітарний стан міських закладів харчування. Жителі Канева апелюють навіть до голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба, щоб той здійснив службове розслідування та втрутився у ситуацію, яка ганьбить Канів напередодні Євро-2012.