Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Великодні свята в Україні тривають щонайменше два тижні. У перший – возвеличують воскресіння Христа Господнього: йдуть до церкви освячувати паски, розговляються, ходять в гості - тішаться весні старі й малі. Другий тиждень – поминальний, в залежності від місцевості, його ще називають «гробки», «могилки»,  «бабський Великдень», поминки, а найпоширеніша церковна назва – Проводи.

Міський голова Черкас Сергій Одарич під час сесії Черкаської міської ради заявив, що минулого тижня міська влада провела тендер на поточний ремонт доріг у Черкасах. За його словами, цими днями вже розпочався поточний ремонт міських доріг, а через тиждень він уже йтиме повним ходом.

У Черкасах стартував перший Чемпіонат світу з гонок на розбірних та надувних вітрильних суднах. До нашого міста з'їхалися 200 найкращих спортсменів з усієї України та багатьох регіонів Росії.

29 квітня стартує велопробіг "Громадськість за присвоєння Холодному яру статусу Національно-природного парку". Велопробіг розпочинається о 13.00 год. від Соборної площі в Черкасах, звідки учасники велопробігу рушають до Холодного Яру - в Медведівку, Мельники, Кресельці, до Гайдамацького ставу і на хутір Буда.

Сьогодні згадуємо всіх, хто поліг у Чорнобилі в нерівній боротьбі з так званим «мирним атомом», а також вшановуємо тих, хто вижив і продовжує боротьбу. Щоправда, цього разу йдеться вже про боротьбу іншого штибу, але зараз не про це.

Сміття атакує Черкаси. Його вже не встигають вивозити. Причому, якщо ввечері комунальники навантажують величезну вантажівку сміттям, що його несвідомі городяни залишили там, де залишати не слід, та вивозять, то уже вранці винахідливі черкащани примудряються знову заповнити якийсь рів чи яму ще більшою кількістю відходів. Як бути? Ще інтенсивніше вивозити сміття? Встановити по всьому місту кількасот відеокамер, ганьбити та штрафувати злісних забруднювачів міста? Перетворювати «смітники на квітники»?..

Керівник оздоровчо-реабілітаційного центру "Астра" Ірина Волощенко заявила, що проведення "аудиту" в цьому медичному центрі - абсурдне, адже минулого року міська влада Черкас ініціювала і вже проводила такий аудит. Крім того, Ірина Волощенко повідомила, що продовження з нею контакту міським головою на півроку - принизливе і наче якийсь "випробувальний період", адже вона по суті створила і очолює центр тривалий час. 

Реконструкція палацу культури «Дружби народів» та площі імені Богдана Хмельницького затягується до осені.

Черкаський зоопарк відкрив сезон разом із відкриттям нового павільйону змінних експозицій. Обійшовся він міському бюджету, за словами директора зоопарку, десь в 600 тисяч гривень. Сьогодні у новому павільйоні - експозиція безхребетних, а першого травня тут будуть представлені в "Світі під мікроскопом" ще й найпростіші організми. Кажуть, це унікальний досвід для зоопарків. Крім того, черкаський зоопарк на радість публіці вирішив поки почекати із продажем ведмежат, народжених тут від ведмедів Васі та Юлі. Тож усі, хто завітає найближчим часом сюди, зможуть помилуватися цими дітлахами.

У понеділок, 16 квітня, в Черкасах відбудеться фестиваль скелелазіння «Черкаські вертикалі».