Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Літо приносить черкасцям не лише тепло та смачні ягоди, воно дарує ще й безмежний простір можливостей та нових ідей. Одна з грандіозних ідей цього літа належить Маргариті Овчаренко, яка разом із своєю мамою Оленою створила готель для рослин.

Наслідки втілення ініціативи міської влади щодо перевезення черкаських громадян новими європейськими автобусами показали журналістам сьогодні, 8 червня, під час особливого прес-туру.

Працівники мерії Черкас не в захваті від сюжету про Долину троянд, який зробив журналіст ТРК «Рось» Валентин Чернявський. 

Деревообробний цех у селі Дубіївка працює уже сім років. Проте останнім часом – після того, як навпроти оселився директор взуттєвої фабрики «Лавента» - у підприємства постійно виникають серйозні проблеми. Власник цеху Анатолій Приходько пояснює це зв'язками і фінансами керівника «Лавенти» Леоніда Яремюка, який просто вирішив позбутися сусіда-підприємця. Чи то пану Яремюку, що живе в Черкасах, не сподобалося, що біля його дачі працює підприємство. Чи, як навіть подейкують в селі, він вирішив прикупити ділянку й будівлі навпроти. Чи, може, таки занадто «шумить» і «димить» сусід. Тим паче - для прагнучого абсолютного спокою й тиші на дачі «не останнього» чоловіка в Черкасах.

Сьогодні у Черкасах Голова Правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євген Захаров представив журналістам результати моніторингу злочинів, скоєних на ґрунті ненависті. Було досліджено 17 регіонів України. Моніторинг тривав із квітня 2011 року до квітня 2012 року. Результати засвідчили зростання кількості злочинів на ґрунті етнічної, расової та іншої ненависті. Причому, як стверджують правозахисники, міліція вперто не помічає цього факту.

Депутати Черкаської міської ради на черговій сесії 24 травня вирішили не приймати програму, якою передбачається у 2012 році виділення майже 3,4 млн гривень на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність. Зокрема, йдеться про підтримку життя хронічних "нирочників" у приватному діалізному центрі "Фрезеніус" за відповідним договором між обласною владою та німецькою компанією, який невдовзі має бути підписаний. Представники "Батьківщини", зокрема депутат Роман Діскант, комуністів (Віктор Білоусов), а також депутат міськради Валерій Воротник взагалі почали дискусію навколо доцільності виділення коштів "Фрезенісу". Зі свого боку, депутат Черкаської міської ради Андрій Більда звинуватив "Батьківщину" та комуністів у небажанні підтримувати на належному рівні життя хворих, які у відчаї перекривали центральні магістралі міста.

Упродовж року, відколи вступив в дію Закон України «Про доступ до публічної інформації», до Черкаської обласної державної адміністрації надійшло лише 126 запитів на публічну інформацію.

У Черкаському районному суді оскаржується рішення Хацьківської сільської ради про виділення земельної ділянки громаді УПЦ (Московського патріархату) для побудови церкви біля місцевої школи. Не так давно створена громада, як заявляють деякі жителі Хацьок і священик парафії святого Архистратига Михаїла Української автокефальної православної Церкви отець Віталій, спершу прагнула відібрати майно і землі в автокефалів. Останні мають парафію в Хацьках вже 15 років. У справу навіть втрутилася міліція. Згодом громада УПЦ вирішила будувати церкву на землях старого цвинтаря. Однак ані парафія УАПЦ, яка будує церкву поруч, ані сільська рада, ані загальні збори села, які скликав сільський голова Хацьок Ігор Чекаленко, не дали дозволу на це.

Київський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення Господарського суду Черкаської області щодо винесення з прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища Черкас приміщень розважального комплексу "Бочка", які належать ТОВ "Берег-2007". Про це стало відомо НародUA. Інформацію підтвердили юристи Черкаського міськвиконкому, відмовившись, однак, від коментарів до того часу, поки рішення апеляційного суду не надійде до виконкому. Тож навколо "Бочки", яка стоїть на березі Дніпра в Черкасах, невдовзі можуть початися пристрасті, які спіткали минулого року "Робінзон".

У самісінькому центрі Черкас неподалік Першотравневого парку є місцина, про яку знають далеко не всі черкащани. Це ботанічний сад, яким опікується Національний університет імені Богдана Хмельницького. НародUA побував там на невеличкій імпровізованій екскурсії.