Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Сергій Тулуб ввечері 4 липня 2012 року вперше зустрівся з жителями Черкас у форматі "діалогу людей з владою". Зокрема, зустріч з жителями Південно-Західного мікрорайону міста відбувалася в 30-й загальноосвітній школі. Мети зустрічі не знали навіть в адміністрації освітнього закладу. НародUA перед зустріччю повідомили лише, що "нам сказали забезпечити явку жителів мікрорайону". Коли ж ми опинилися на місці подій, то побачили з десяток людей з особливими потребами на візочках, які чекали в холі школи на губернатора. В актовій же залі був справжній аншлаг. Людям не було де сісти, тут же десь знаходили і доставляли стільчики... А спека в залі стояла така, що з усіх лився піт, і люди як віялами махали буклетами про "будівництво нової Черкащини", в яких йшлося про великі здобутки Партії регіонів. Сама ж перша "близька" зустріч губернатора з черкасцями відбувалась у форматі "виконаю всі ваші замовлення й побажання".

Нице ухвалення Закону «про мови» та події біля Українського дому ще раз підтвердили гнилість та мерзенність Партії регіонів та її прихвоснів. На жаль, серед прихвоснів не лише чиновники, бізнесмени та бандюки, а й міліція. Зокрема, загони «Беркуту».

Ресурсний центр АНГО 20-23 липня 2012 року в селі Чубівка поблизу Водяного та Холодного Ярів організовує літню школу, мета якої - посилення впливу громадських рад Черкащини. Тож АНГО пропонує всім охочим взяти участь у літній школі для представників громадських рад, громадських активістів Черкаської області та місцевих журналістів. Учасники літньої школи проживатимуть в наметах. Організатори покривають витрати учасників на проїзд та проживання.

На Черкащині з'явиться ще один музей Тараса Шевченка. Зокрема, він має бути облаштований в селі Мошни, що під Черкасами. Про це заявив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб. Крім того, сьогодні, 26 червня, Черкаська обласна рада внесла зміни до обласного бюджету-2012, де передбачила 100 тисяч гривень на реконструкцію будівлі, де в майбутньому постане цей музей. 

Міська влада Черкас пропонує мешканцям міста співфінансувати асфальтування провулків. Для такого "ремонту" використовуватиметься оскол асфальту, який залишається під час капітального ремонту магістралей. Жителі провулків, запевняє влада, мають оплатити вартість робіт із укладання цього осколу. Про це повідомила прес-служба Черкаського МВК.

Усі перипетії роману-епопеї Марселя Пруста «У пошуках утраченого часу» бліднуть порівняно з тим, як журналісти та громадські активісти вчора шукали у Черкасах дільничних інспекторів. Причому, шукали просто для того, щоб поспілкуватися і дізнатися, як живеться стражам порядку. У результаті ми відвідали чотири пункти, і тільки в одному знайшли дільничного інспектора...

Підприємець Ніна Мірошник, яка працює на ринку по вулиці Пастерівській у Черкасах, заявила, що твердження ДАІ про те, що черкаський ринок оточили дорожніми знаками про заборону проїзду вантажних автомобілів через ремонтні роботи не відповідає дійсності. На думку підприємців, ринок на Пастерівській у Черкасах просто хочуть знищити. Так, за словами Ніни Мірошник, ремонтні роботи проводили лише 16-18 червня, а на ринок не пропускають вантажні автомобілі з початку травня і посьогодні.

Виявляється, що дорожні знаки про заборону проїзду вантажного транспорту навколо оптового ринку по вулиці Пастерівській в Черкасах, які сьогодні, за словами "оптовиків", фактично знищують їх бізнес, були встановлені ДАІ, керуючись рішенням Черкаської міськради. Про повідомив НародUA старший інспектор зі зв'язків із громадськістю Управління ДАІ в Черкаській області Володимир Ліщенко.

У 2012 році в Україні стартував новий проект Євросоюзу – «Розвиток мережі правової підтримки у сфері ВІЛ/СНІД», який працюватиме протягом двох років в усіх областях України та АР Крим. Його мета - покращити життя людей, які живуть з ВІЛ, захищаючи їхнє право на отримання якісних послуг з профілактики та лікування. Також в рамках проекту передбачається надавати їм безкоштовну юридичну підтримку. Однак в Черкасах уже досить давно працює організація «Від серця до серця», яка допомагає ВІЛ позитивним людям.

Сьогодні, 14 червня, у Всесвітній день донора крові в Черкасах реалізували соціальний проект «Подаруй життя – стань донором». Усі охочі мали можливість врятувати чиєсь життя, здавши власну кров та отримавши кваліфіковану консультацію лікарів.