Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Черв 2014

8 порад, як зняти стрес

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Думки розбігаються, не можете зосередитися, відчуття паніки, немає бажання нічого робити – ось вони, типові симптоми стресу. Як боротися із цим явищем?

Ми щодня потрапляємо у якісь екстремальні ситуації, і для того, щоб не втратити глузд до старості і тримати нерви під контролем потрібно навчитися управляти стресом.

Для цього треба дотримуватися декількох простих порад:

 

exercise

1. Спорт

Як би там не було, а маленька зарядка допомагає виплеснути зайву енергію і чудово бадьорить. Не треба впадати в крайнощі і бігти записуватися у спортзал, якщо для цього немає ні коштів, ні часу. Просто встаньте зі стільця перед комп'ютером, помахайте руками, поробіть кругові оберти головою, покачайте прес. Це буде корисно і для фізичного, і для психічного здоров'я. Подумайте, не дарма ж майже усі спортсмени завжди такі стримані і спокійні.

 

hower

2. Холодний душ

Кажу з власного досвіду, коли під час сесії приходиш додому і відчуваєш себе серійним убивцею, який готовий шукати жертву – прийми холодний душ. Ніщо так сильно не освіжить вашу голову. Від такої терапії мозок забуває про всі проблеми, програмує вас бути щасливими і радіти, що ви не серійний убивця. До речі, серед вчених ходять плітки, що вода «змиває» стрес і настроює на позитивну хвилю.

 

Icecream7

3. Смачна їжа

Від спорту повільно переходимо до смачних порад. Рецепт такий: порпаємося у спогадах і згадуємо, яка страва приносить вашому шлунку найбільше задоволення; готуємо чи купуємо її; пові-і-і-і-ільно смакуючи, з насолодою знімаємо стрес. Але не переборщіть, бо потім лише зарядкою ваша зарядка не обмежиться. Знову ж таки вчені переконують, що морозиво та банани діють не гірше, ніж антидепресанти. І, заспокоюючи жінок, додам: шоколад провокує усмішки на вашому обличчі за рахунок серотоніну – гормону щастя, тому їжте на здоров'я, піднімайте настрій!

 

91818675

4. Розчісування волосся

Від сидіння за комп'ютером протягом довгого часу голова стає важкою і починає боліти. Гарний спосіб уникнути цих неприємних відчуттів – розчісувати волосся 10 хвилин. Таким чином ви розганяєте кров і розслабляєте м'язи.

 

hiccup21

5. Масаж

Готова закластися, мало хто з вас знають цю таємницю: існують певні точки на нашому тілі, при масажуванні яких ви просто наливаєтеся енергією.

Приготуйтеся...барабанний дріб...пам-па-ра-рам... це точки під носом, між бровами, під нижньою губою і в центрі долоні. Спробуйте масажувати кожну з них по 30 секунд і чекайте результату. І ще одна порада: долоні можна сильно потерти одна об одну, доки вони не стануть гарячими – це допомагає зменшити напругу і зосередитися.

 

leaner

6. Прибирання

Якщо ви стомилися від однотонної праці, можете розслабитися, прибираючи у своїй кімнаті. Зовнішній порядок, організованість й акуратність стимулюватимуть вас перенести ці риси у своє життя. Розкладання речей по місцях допомагає впорядкувати думки, зосередитися.

 

relaxman1flip

7. Зупиніть планету на хвилину

Людина – соціальна істота, але іноді навіть від людей потрібно відпочивати. Спробуйте залишитися наодинці зі своїми думками. Посидьте в тиші чи увімкніть улюблену пісню, зручно влаштуйтеся чи займіться улюбленою справою і насолоджуйтеся життям.

Навіть коли ви розслаблені, ваша підсвідомість вирішує ваші проблеми, тому не варто мучитися – рішення прийде, рано чи пізно. Коли вас ніхто не відволікатиме на свої проблеми, ви матимете час продумати подальший план життя. Можете записати на папері усі свої бажання, так ви зрозумієте, які у вас є найближчі цілі, і почнете діяти у правильному напрямку.

 

hjrgs

8. Аромотерапія

Не знаю як ви, а я обожнюю аромопалички-свічки тощо. Іноді напалюю сильний дим у кімнаті і починаю медитувати. Повірте, ваша уява допоможе вам перенестися на море, в гори, полетіти на 5 хвилин в Індію чи кудись ще. Це неабияк розслабляє.

 

 

 

Фото www.livewellmagazine.orgdrjockers.comasqueekyclean.com

xploremax.comessentialhypnotherapy.comwww.aliexpress.com

www.langlandsgardencentre.co.ukwww.beautyramp.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему