Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Нице ухвалення Закону «про мови» та події біля Українського дому ще раз підтвердили гнилість та мерзенність Партії регіонів та її прихвоснів. На жаль, серед прихвоснів не лише чиновники, бізнесмени та бандюки, а й міліція. Зокрема, загони «Беркуту».

Ресурсний центр АНГО 20-23 липня 2012 року в селі Чубівка поблизу Водяного та Холодного Ярів організовує літню школу, мета якої - посилення впливу громадських рад Черкащини. Тож АНГО пропонує всім охочим взяти участь у літній школі для представників громадських рад, громадських активістів Черкаської області та місцевих журналістів. Учасники літньої школи проживатимуть в наметах. Організатори покривають витрати учасників на проїзд та проживання.

На Черкащині з'явиться ще один музей Тараса Шевченка. Зокрема, він має бути облаштований в селі Мошни, що під Черкасами. Про це заявив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб. Крім того, сьогодні, 26 червня, Черкаська обласна рада внесла зміни до обласного бюджету-2012, де передбачила 100 тисяч гривень на реконструкцію будівлі, де в майбутньому постане цей музей. 

Міська влада Черкас пропонує мешканцям міста співфінансувати асфальтування провулків. Для такого "ремонту" використовуватиметься оскол асфальту, який залишається під час капітального ремонту магістралей. Жителі провулків, запевняє влада, мають оплатити вартість робіт із укладання цього осколу. Про це повідомила прес-служба Черкаського МВК.

Черкаський губернатор Сергій Тулуб ще не знає, скільки витрачено з обласного бюджету на поїздку черкаської делегації до Сполучених Штатів Америки. Про це він заявив НародUA на прес-конференції 25 червня. Голова Черкаської ОДА заявив, що з бюджету фінансувався офіційний візит лише п'ятьох осіб. Окрім нього, як повідомив пан Тулуб, це міський голова Канева Віктор Ніколенко та ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анатолій Кузьмінський. Інших двох делегатів Сергій Тулуб не назвав, однак НародUA таки дізнався "повний список". А також те, скільки було офіційно витрачено з бюджету на візит Сергія Тулуба до США.

Усі перипетії роману-епопеї Марселя Пруста «У пошуках утраченого часу» бліднуть порівняно з тим, як журналісти та громадські активісти вчора шукали у Черкасах дільничних інспекторів. Причому, шукали просто для того, щоб поспілкуватися і дізнатися, як живеться стражам порядку. У результаті ми відвідали чотири пункти, і тільки в одному знайшли дільничного інспектора...

Підприємець Ніна Мірошник, яка працює на ринку по вулиці Пастерівській у Черкасах, заявила, що твердження ДАІ про те, що черкаський ринок оточили дорожніми знаками про заборону проїзду вантажних автомобілів через ремонтні роботи не відповідає дійсності. На думку підприємців, ринок на Пастерівській у Черкасах просто хочуть знищити. Так, за словами Ніни Мірошник, ремонтні роботи проводили лише 16-18 червня, а на ринок не пропускають вантажні автомобілі з початку травня і посьогодні.

Виявляється, що дорожні знаки про заборону проїзду вантажного транспорту навколо оптового ринку по вулиці Пастерівській в Черкасах, які сьогодні, за словами "оптовиків", фактично знищують їх бізнес, були встановлені ДАІ, керуючись рішенням Черкаської міськради. Про повідомив НародUA старший інспектор зі зв'язків із громадськістю Управління ДАІ в Черкаській області Володимир Ліщенко.

В. о. міського голови Черкас Віктор Беззубенко не на жарт взявся за контроль над ремонтом доріг.

У 2012 році в Україні стартував новий проект Євросоюзу – «Розвиток мережі правової підтримки у сфері ВІЛ/СНІД», який працюватиме протягом двох років в усіх областях України та АР Крим. Його мета - покращити життя людей, які живуть з ВІЛ, захищаючи їхнє право на отримання якісних послуг з профілактики та лікування. Також в рамках проекту передбачається надавати їм безкоштовну юридичну підтримку. Однак в Черкасах уже досить давно працює організація «Від серця до серця», яка допомагає ВІЛ позитивним людям.