Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Якщо правоохоронці зламали комусь руку під час мітингу – це не підстава для порушення кримінальної справи. Так вважають у прокуратурі Черкас.

Жителям Південно-західного району Черкас уже вдруге безкоштовно роздають цукор, борошно, крупи та олію.

Представники Черкаського міськвиконкому пояснили причину своєї відсутності на зустрічі із людьми з інвалідністю.

П’ятниця, 20 лип. 2012, 23:32

Два тижні протесту-голодування на захист української мови біля Українського дому закінчилися. Зважаючи на відсутність реакції з боку влади, цілком логічно, що акція і голодування зокрема, припинилися. Але не припинився сам спротив. Навпаки, наразі він лише набирає розмаху. Події під Українським домом були лише першим етапом у довгому та важкому шляху за українську мову.

Я прийшов - тебе нема. Уже третій раз представники Черкаського міськвиконкому не з’являються на заплановану зустріч із місцевою громадською організацією людей із інвалідністю «Соціум».

У Черкасах у четвер, 19 липня, на площі «Хрещатик-Сіті» буде проходити конкурс читання віршиків серед дошкільнят.

Депутати Черкаської міської ради ухвалили рішення продовжити повноваження комітету самоорганізації населення мікрорайону Митниця, підтримавши пропозицію міського голови Черкас Сергія Одарича.

Зміни, які нещодавно були внесені в закон «Про природні монополії», навряд чи стануть причиною суттєвого підняття тарифів.

Директор департаменту охорони здоров'я Черкаського міськвиконкому Олег Стадник попередив головних лікарів медичних закладів Черкас про персональну відповідальність у разі виявлення корупції серед лікарів. Олег Стадник розкритикував те, що сьогодні в лікувальних установах міста офіційно мають право говорити про "добровільні внески" та інші платежі від пацієнтів десятки осіб. Врешті, пан Стадник доручив головним лікарям Черкас до 20 липня скоротити людей, які мають право говорити про добровільні внески і, відповідно, брати гроші до кількох осіб в медзакладі. Крім того, директор департаменту охорони здоров'я Черкаського міськвиконкому повідомив, що в трьох закладах медицини Черкас досі немає касових апаратів. Утім, оголошену боротьбу з корупцією ускладнює той факт, що жителі Черкас досі не знають, які медикаменти і на які лікувальні процедури чи операції забезпечують державний та місцевий бюджети, а які - повністю за рахунок пацієнтів. Адже сьогодні від пацієнтів неформально вимагають закупити всі медикаменти, необхідні для їх лікування, однак офіційно це ніяк не регулюється...

На ремонт доріг у Черкасах цьогоріч витратять близько 80 мільйонів гривень. При цьому капітальний ремонт обійдеться у 70 мільйонів, а решта коштів піде на ямковий ремонт шляхів.