Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

У Долині троянд учора було весело, шумно та … мокро. Молодь влаштувала справжній бій, а за зброю слугувала водичка. Це була Cherkassy StreetWars – тобто перестрілка на водних пістолетах або пляшках із водою. Рятуючись від спеки та поганого настрою, близько 50 черкащан обливали один одного водою, купалися у фонтанах та насолоджувалися останніми днями літа.

Коли ж, як не на День Незалежності, черкащани одягають вишиванки, слухають фольклор, смакують борщик із домашнім хлібом та насолоджуються творчістю українських майстрів?! У Долині троянд бігали маленькі козаки та козачки, вбрані по-українському, лунали звуки скрипки... Ось як це було:

Сьогодні під час сесії Черкаської обласної ради депутати з фракції Партії регіонів не підтримали пропозицію про зменшення видатків на висвітлення діяльності влади у ЗМІ та спрямування коштів на лікування онкохворих дітей.

Черкасам доведеться затягнути пасок. Публічне акціонерне товариство «Азот» в останній момент відмовилося спонсорувати святкування Дня Незалежності.

У вересні в Черкасах проведуть місячник безпеки руху, щоб зменшити травматизм на дорогах. 

Начальник Управління МВС України в Черкаській області Валерій Дерновий може при бажанні зняти «кримінальну драму» про діяльність Черкаської міської ради, зробивши «хід конем» у відповідь на пропозицію міського голови Черкас знімати «мильну оперу» про бездіяльність правоохоронців у боротьбі зі стихійною торгівлею.

На початку вересня у Першій міській гімназії Черкас відкриють Музей Букваря.

Для того, щоб забезпечити медикаментами черкащан, які мають пільги, потрібно щонайменше 18 мільйонів гривень.

Міський голова Черкас Сергій Одарич запропонував знімати «мильну оперу» про бездіяльність міліції та про «кришування» стихійної торгівлі.

200 мільйонів гривень на 200-річчя Тараса Шевченка. Саме таку орієнтовну суму назвав сьогодні під час прес-конференції голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.