Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Комунальні підприємства, які мають будь-яку заборгованість, потрібно закривати.

28 жовтня, у День парламентських виборів-2012, у Черкаській області гучно святкуватимуть День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Утім, це свято може перетворитися на приховану або відверту агітацію на користь провладних сил. Також "народні гуляння", на які будуть звозити різні колективи, можуть завадити людям здійснити свій громадянський обов'язок 28 жовтня - взяти участь у виборах та формуванні українського парламенту.

Державне казначейство "заморозило" фінансування місцевих комунальних та державних закладів, зокрема й ремонти та купівлю обладнання. Про це заявила депутат Черкаської облради Любов Майборода. Крім того, лише на 18 % профінансований природоохоронний фонд в області.

Неділя, 14 жовт. 2012, 08:20

Якщо раніше зображення на тілі вказували на соціальний статус людини, сімейний стан, захищали від злих духів та ворогів, то нині татуювання – більше елемент естетики, спосіб самовиразитись. З розвитком цього виду мистецтва стало реальним нанесення на тіло не лише ієрогліфів, написів, а й цілих композицій та навіть портретів. Для мене, як для людини, яка ніколи не наважиться зробити тату, завжди було цікаво дізнатись, як такі речі впливають на життя людини, навіщо роблять тату й  чи безпечно це взагалі? Тож я спробувала знайти відповіді на ці запитання.

"Мегапроект" черкаської міської влади, який мав стати чимось революційно-інноваційним в Україні, схоже, не спрацював. Так, з часу, коли міський голова Черкас Сергій Одарич через міську раду "запустив" програму зі стимулювання інноваційних пропозицій громадян, уже минуло півроку. Рішення Черкаської міської ради від 15 березня 2012 року "Про затвердження програми стимулювання впровадження новацій у сфері муніципальних послуг у м. Черкаси на 2012-2016 роки" залишається поки виключно декларацією намірів. НародUA з'ясував, що жодної пропозиції зі збільшення надходжень або зменшення витрат міського бюджету від громадян не лише не реалізовано, але й навіть не розглянуто. Крім того, 30 тисяч гривень, передбачені на цю програму в 2012 році, також не виділялися. Тож благородна ідея стимулювати громадян до праці на благо міста, даючи їм до 20 % "фінансового ефекту" від їх пропозицій, - "луснула"?

П’ятниця, 05 жовт. 2012, 17:37

24 жовтня Україна звітуватиме перед країнами-учасницями ООН про стан прав людини. Це не суд, на якому українська держава виправдовуватиметься за порушені права. Однак цей міждержавний діалог спонукатиме Україну побачити проблеми у сфері прав людини, почути громадянське суспільство і почати виконувати зобов'язань перед жителями країни, ООН і врешті перед собою...

Протягом минулого місяця - вересня 2012 року - корпорація "Богдан" не випустила жодного легкового авто. Завод з випуску легкових авто потужністю 120-150 тис. автомобілів на рік в Черкасах, один з найпотужніших виробників легкових автомобілів в СНД, - на грані зупинки. Як і луцька виробнича база корпорації. Про це інформаційному агентству "інтерфакс-Україна" повідомив прес-секретар "Богдана" Сергій Красуля. 

У селищі Верхнячка Христинівського району Черкаської області працівники ДП «Уманське лісове господарство» незаконно зрубали п'ять столітніх дубів. Про це заявили представники селищної громади. За словами жителів Верхнячки, дуби були абсолютно здоровими і були великою цінністю для села. Проте працівники лісгоспу стверджують, що зрубали дерева законно, оскільки отримали заяву від деяких мешканців, що дерева їм заважають.

У Черкасах реалізовується проект «Правова підтримка та просвіта для вразливих верств населення через мережу стаціонарних та мобільних громадських приймалень».

Працівники мерії Черкас невдовзі розпочинатимуть свій робочий день на півгодини пізніше. Якщо захочуть.