Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Середа, 02 січ. 2013, 22:44

Навіщо люди ламають руки-ноги? Не знаєте. А я знаю. Є кілька причин, і всі вони, повірте, дуже позитивні. Попри всі незручності на кшталт того, що доводиться тягати на собі кільканадцять зайвих кілограмів. Знаю, що кажу, бо цієї зими вже вдруге зламала ліву руку. Нічогенько так зламала - перелом головки променевої кістки. Тобто, самого болючого і небезпечного місця на кінчику ліктя. Отже, про позитиви:

У Каневі - нові резонансні події. Відбуваються вони довкола Канівської міської ради. Так, Канівська міська рада 6 грудня ухвалила рішення про передачу 6,5 га землі біля Дніпра кооперативу "Дніпрові сади" з "метою передачі у власність". Кооператив ніяк не хоче озвучити імена своїх членів, яким має перепасти такий ласий шматок землі. А депутати Канівської міськради, зокрема, представники "Батьківщини" і Партії регіонів, вкотре намагаючись прийняти це рішення, ніяк не хочуть дотримуватися законодавства і регламенту при ухваленні таких рішень.

З іншого боку, депутати Канівської міськради, за словами священиків УАПЦ, намагаються забрати храм Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа в громади, яка входить до Української автокефальної православної Церкви і яка начебто будувала цей храм. Натомість сьогодні депутати Канівської міськради. як стверджують представники УАПЦ, роблять усе, щоб віддати землю під храмом Вознесіння священику іншої конфесії - УАПЦ "оновленій". Однак поки що жінки, які входять до громади УАПЦ, не дали канівській владі й депутатам це остаточно зробити, заблокувавши трибуну. Десятки міліціонерів, викликані секретарем канівської міськради Олегом Каніболоцьким, вирішили не втручатися в церковні справи і не бити літніх людей.

У селі Сухини Корсунь-Шевченківського району Черкаської області 30 січня 1920 року бійці четвертої Київської дивізії Армії УНР здобули перемогу над більшовицьким кавалерійським загоном. Благодійна ініціатива «Героїка» звернулася до сільської ради з пропозицією встановити в Сухинах пам’ятний знак на згадку про ці події. Проте, як виявилося, в селі не дуже зацікавлені в належному вшановуванні героїв. Про подробиці розповідає газета "День"

В Черкаському державному технологічному університеті, в рамках Всеукраїнської кампанії «Операція «Батарейкам – утилізація!» ініційованої Всеукраїнською екологічною лігою та Національним молодіжним центром «Екологічні ініціативи» пройшла природоохоронна акція «Здай батарейку – отримай цукерку!», де кожен бажаючий міг здати батарейки, які відпрацювали своє, на безпечну утилізацію, ще й отримати при цьому цукерку. Скільки батарейок – скільки й цукерок.

До кінця цього тижня відповідні структурні підрозділи Черкаської облдержадміністрації з’ясують, чому компанія "Bonduelle" відмовилася від своїх планів щодо виробництва консервації в Україні.

Про бабцю Катерину НародUA уже писав. Ми довго спілкувалися з нею, і з-поміж іншого розпитували також про те, як вона пережила Голодомор. Катеринці тоді було 12 рочків:

Кандидат в народні депутати по 194 виборчому окрузі Микола Булатецький сьогодні під час Форуму демократичних сил у Черкасах заявив, що йому пропонували гроші, а також погрожували напередодні виборів.

Що ви чули про розстріл страйкуючих нафтовиків у Казахстані? У грудні 2011 року в містечку Жанаозені від куль силовиків загинуло 17 робітників та понад сотню отримали поранення і пропали безвісти. Ще не скоро в цій справі розставлять всі крапки над «і». Однак суд над нафтовиками та опозиціонерами, які підтримували страйк робітників, уже завершився.

Як вирішити численні проблеми і при цьому не «наламати дров»? У межах міста Світловодськ (Кіровоградська область) знаходиться 481,65 гектарів земель, якими офіційно користуються два села – Павлівка та Подорожнє. Така ситуація провокує чимало непорозумінь, крім того, як стверджує міська влада, у випадку передачі землі місту район лише виграє, оскільки можна буде залучати більше інвестицій, а отже з’являться нові робочі місця. Тим часом, сільські голови не погоджуються передати території, мотивуючи це тим, що це потужний удар по бюджету та зменшення надходжень. З’ясувати усі тонкощі справи і розібратися, які переваги та недоліки зміни меж представники міста й району намагалися в рамках проекту «Прозора Україна» в громадському діалозі». У Світловодську днями відбулася перша майстерня за участі посадовців, юристів, фінансистів та фахівців із земельних питань. Усі вони зібралися разом і спробували обговорити проблему, використовуючи метод деліберації. Спілкування вийшло болісне, емоційне, подекуди навіть агресивне, проте не позбавлене конструктиву.

Вечір вишуканої інтелектуальної поезії влаштувала для своїх шанувальників черкаська молода поетка Олена Желєзняк. Свою творчість публіці дівчина представила у п’ятницю, 9 листопада у рамках «Мистецького марафону». Нагадаємо, цей мистецький захід щоп’ятниці збирає у книгарні «Буквиця» поціновувачів творчості черкаських поетів, а також гостей міста.