Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Хутір Шампань розташований на Звенигородщині Черкаської області. Складається з однієї вулиці. По один бік живуть люди, по інший – ліс. На одному з дворів вивіска «Прокат военной техники». Це військово-патріотичний музей родини Бойків. Саме сюди я і попрямувала.

В Україні невдовзі з'явиться повне видання творів поетеси і драматурга Ганни  Яблонської. Родичі загиблої вже підготували книгу до друку.

Вагітність - особлива пора. Чарівна і якоюсь мірою бентежна. Це - очікування надзвичайного чуда. Передчуття народження нової ЛЮДИНИ. У кожного цей час - особливий. Але всіх єднає надія і любов... Урешті, завершився цей казковий період у черкаської майстрині Лідії Колесник. Чудо сталося - у Лідії Колесник і письменника, краєзнавця Олександра Солодаря народилася донечка, яку батьки вирішили назвати Соломія. Тож НародUA вітає батьків і новонароджену Соломійку з народженням. Бажаємо здоров'я та всіх гараздів! Тим часом пропонуємо своєрідну сповідь-думки Лідії Колесник про вагітність і передчуття появи на цей світ Соломійки.

Вівторок, 10 вер. 2013, 15:06

Сьогодні день, коли починаю задумуватися над життям:ким була, ким стала, ким могла б стати... Все це тому, що сьогодні у моєї Бабусі день народження. І, здається, саме Бабуся одна із тих людей, яка найбільше вірить у твої сили, незважаючи на все на світі. Саме вона завжди тебе вислухає і «щоб там не було» ніколи-ніколи не зрадить.

Уже 4 місяці лікарняні клоуни в Черкасах допомагають дітям, які лікуються в Черкаському обласному онкологічному диспансері. 29 серпня лікарняні клоуни - з легкої руки засновниці лікарняної клоунади в Черкасах Вікторії Дорошенко - разом із командою козацької чайки "Спас" на чолі з отаманом Романом Росем влаштували для діток свято. Художники із Києва та Івано-Франківська Іван Михайлов та Володимир Гривінський провели арт-терапію для дітей, навчаючи їх техніки "ручного друку". І хоч не надто сприятлива погода, зокрема дощ і вітер, завадила запланованій тривалій мандрівці дітлахів на чайці "Спас", однак знайомство із давнім козацьким кораблем в середині вересня має перерости в справжню мандрівку.

20 серпня офіційно відкрили спеціально облаштований пляж для людей з обмеженими можливостями на березі Дніпра мікрорайону Митниця в Черкасах. Відтепер візочники можуть користуватися викладеною плиткою доріжкою, щоб дістатися до води. Також для людей з інвалідністю встановили пандуси, поручні у воді та роздягальню.

Інформація про "звільнення" відомого черкаського археолога Михайла Сиволапа викликала серйозний резонанс. Утім, директор інституту історії і філософії ЧНУ ім. Б. Хмельницького Василь Мельниченко, а пізніше й сам улюбленець студентів і "фанатичний" археолог повідомив НародUA, що звільнення – за власним бажанням. Поки Михайло Сиволап перебуває у відпустці. А Черкаський національний університет стане фактично єдиним внз такого рівня, де не буде жодного професійного археолога.

4 червня у Черкасах відбудеться відкриття соціального проекту «Повiр у себе», метою якого є допомога у реабілітації людей з інвалідністю. Організатори проекту – місцева громадська організація «СОЦІУМ» - зазначають, що надання реабілітаційних послуг людям з інвалідністю сприятиме покращенню їх здоров'я, набуття впевненості в собі і своїх силах та залучення їх до активного способу життя. Також мета проекту - формування у суспільства толерантного ставлення до людей з інвалідністю.

Середа, 08 трав. 2013, 07:48

Страждати, боятися і добре себе поводити, щоб уникнути покарання, - це люди вміють і без сторонньої допомоги. А ось радіти й нічого не боятися – найскладніше. Саме цьому потрібно навчатися.

Понеділок, 29 квіт. 2013, 18:41

У Черкасах сьогодні, 29 квітня, завершилося друге коло "Форумів розмаїття", покликаних актуалізувати в суспільстві проблему толерантності до різних соціальних груп і загалом до "не таких" людей. Організатори і учасники форумів розмаїття доводили, що кожна людина має свої особливості. І всі люди мають право на цю особливість, як і право на толерантність й допомогу суспільства.