Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Меланома – одна із найбільш злоякісних пухлин. Хвороба, що виникає з маленької родимки, може перетворитися у велику біду, уразити інші органи і спричинити смерть. Але на ранніх стадіях меланома піддається лікуванню і відсоток одужання може сягати 95. Щоб не пропустити підступну недугу, лікарі Національного Інституту раку та Онкопортал ініціювали соціальний проект «Сфотографуй родимку!». Вони пропонують кожній людині провести самообстеження шкіри, виявити підозрілі родимки, сфотографувати їх і переслати знімки.

 Маленькій Вікусі Волошко поставили страшний діагноз: об'ємне новоутворення правої нирки, метастази в легені. Пухлина займала всю черевну порожнину, підперла печінку, шлунок та селезінку. З таким діагнозом чекати не було часу. Родині потрібно було терміново приймати рішення.

«Відчуваєш, що інші тебе не приймають. Люди починають відштовхувати усім своїм виглядом, діями, емоціями... Я просто не говорю свій діагноз там, де цього можна уникнути. Від близьких людей я нічого не приховую, вони поінформовані й знають, що для них загрози нема. Але не вистачає поінформованості в суспільстві, особливо у школах і дитячих садках. Бо часто, коли дізнаються, що хтось з батьків дитини мають ВІЛ, таку дитину починають принижувати», - розповідає Георгій (ім'я змінено – авт.), який має ВІЛ-позитивний статус. Георгій має сім'ю: здорову дружину й маленького синочка. Однак щодня йому доводиться «боротися» із стереотипним до себе ставлення через власний діагноз.

Неділя, 22 черв. 2014, 16:52

Думки розбігаються, не можете зосередитися, відчуття паніки, немає бажання нічого робити – ось вони, типові симптоми стресу. Як боротися із цим явищем?

Уже в понад десяти містах України діє Велопатруль. Основна місія учасників Велопатруля - допомагати жінкам дістатися додому у вечірній час, запобігаючи нападам на них. Сьогодні ми говоримо з координатором черкаського Велопатруля, психологом Олегом Кулаковським. За його словами, у Черкасах уже працюють 9 активістів Велопатруля. За весь час свого існування волонтери допомогли більше 30 жінкам. Крім того, в планах черкаського Велопатруля - допомагати пенсіонерам. Не лише безпечно добиратися додому, але й у доставці продуктів, ліків і так далі.

Вівторок, 22 квіт. 2014, 14:19

Саме так, з легкої руки Владики Іоана, митрополита Черкаського і Чигиринського Української Православної Церкви Київського Патріархату, наша місія, що вирушала від Свято-Троїцького Собору міста Черкаси до українських військових частин, що розташовані неподалік «лінії кордону» між нашими військами та окупантами з Росії, здобула неформальне найменування «Православний Автомайдан».

Останній блок-пост України на межі з Кримом біля селища Чонгар на Великдень відвідає духовна місія від Черкаської єпархії УПЦ Київського патріархату. Священики і представник хору Свято-Троїцького кафедрального собору у Черкасах вирішили на велике свято Воскресіння Христового принести радість Великодня українським військовослужбовцям, які несуть службу на останньому рубежі України й готові першими захищати українську землю в разі російської агресії.

У Черкаській області, десь за 120 км від Черкас, є невелике село зі жменькою добрих і по-своєму щирих людей. Село з назвою Погибляк. Перша писемна згадка про цю місцевість відноситься до часів Коліївщини: «Гайдамаки на чолі з Грицьком Вовком ограбили село Погибляк і з великою здобиччю з синами і жонами переховувалися в лісі під Гутою Богуславською..». За словами істориків, у той час на Правобережній Україні було стихійне повстання селян проти польських магнатів. Згідно з переказами, поляки були розбиті вщент. Немало їх полягло на місці, де зараз лежить село Погибляк. З того часу цю землю стали називати «погиб лях». Згодом почали вживати сучасну назву. Втім, є й інші версії походження назви села... Але не хочу на цьому зупинятись, адже розповідатиму про інше…

Наразі вступ до Євросоюзу є однією з нагальних потреб України. Всі "заворушення" і зміни розпочалися через євроінтеграцію і можливість підписання угоди про асоціацію з ЄС. І якщо раніше українці могли лише мріяти про асоціацію, то сьогодні це є реальністю. Одні виступають «за», інші – «проти». Так чи інакше, угода про асоціацію України з Євросоюзом лише скромно натякає на можливість приєднання країни до євроспільноти, тобто на членство в ЄС, в далекому майбутньому.

Хто вирішив, що ми розумніші за них, тварин? На тваринах проводять експерименти. Тварин показують в цирку. Тварини сидять в зоопарку-тюрмі. За ними полюють. Їх травлять собаками в затравниках. Люди, чи нормальні ми, якщо катування живих істот, які відчувають біль, не вважається в нас чимось надзвичайним?