Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Сьогодні біля Черкаської облдержадміністрації підприємці вимагали скасувати закон про захист персональних даних, а також зміни до законодавства, за якими вони змушені будуть платити величезні штрафи за порушення як закону про захист персональних даних, так і інших законів.

У Черкасах за вихідні збільшилася кількість людей, які зверталися у міський травмпункт із травмами, отриманими внаслідок ожеледиці.

Міський голова Черкас Сергій Одарич запевнив, що пам’ятник Леніну не повернеться на Соборну площу міста.

На телеканалі ICTV закрили дитячу телепрограму Сашка Лірника «Світанок». Кожного ранку о 7 годині Лірник розповідав малечі про краденого вола, Попелюшку, Машу і трьох ведмедів та про багато інших казкових цікавинок. За час виходу «Світанку» прозвучало десь близько 800 казок. І попри не дуже зручний час показу, програму все одно дивилися. Про це свідчать листи від малечі, які продовжують надходити…

Серед мешканців дитячих садочків Черкас популярною є гра в «Ревізора».

Директор Шевченківського національного заповідника і екс-мер Канева Василь Коломієць дав коментар виданню НародUA щодо розбитих плит на могилі Шевченка. Колишній мер, що не був допущений на останні вибори, але після судових процесів таки домовився з владою і став директором заповідника, дуже неохоче відповідав на питання НародUA. А вкінці взагалі відмовився далі будь-що коментувати і кинув слухавку.

Депутат Черкаської міськради від БЮТ Микола Булатецький звинуватив мера Черкас Сергія Одарича та провладну більшість міськради в неефективному витрачанні коштів міського бюджету. Зокрема, опозиціонер заявив, що в той час, коли влада закриває пологовий і скорочує дуже важливі соціальні видатки з міського бюджету виділяються кошти, щоб «погасити» борги обласної влади.

Два дні на дорогах України, зокрема й у черкаському регіоні, спостерігається чимало аварій. Попри те, що не було ані різкої зміни погоди, ані інших світових чи локальних катаклізмів комунальники, «Автодор» та «Служба автомобільних доріг» не змогли нормалізувати ситуацію на дорогах після першого ж в останній тиждень снігу та поступового зниження температури.

Лікарі Черкаського пологового будинку № 2, який міська влада Черкас «реорганізовує», сьогодні в парламенті звернулися до влади, а також всіх мас-медіа з проханням не дозволити закрити пологовий будинок. Про це НародUA повідомили джерела в пологовому.

Три роки тривала судова тяганина у справі демонтажу пам’ятника Леніну на центральній площі Черкас. Зрештою вчора суд виніс рішення – відновити монумент. Про це НародUA розповів депутат Черкаської міської ради, перший секретар Черкаського обласного комітету КПУ Віктор Роєнко, який був учасником цього судового процесу.