Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Для того, щоб встановити мінімальну кількість паркоматів, Черкасам потрібно щонайменше 1 млн 200 тисяч євро.

У Черкасах розпочали розробку нової системи паркування автомобілів.

Керівник профкому другої дитячої поліклініки Тетяна Ільченко, а також лікарі, які працюють в поліклініці, підтвердили інформацію про те, що міська влада Черкас таки планує закрити медичний заклад.

П'ять черкаських шкіл долучилися до проекту «Попередження насильства у школі». Як повідомила керівниця проектів громадської організації «Молода Черкащина» Тетяна Кавальчук, навчання вчителів шкіл проводилося у два етапи – у 2009 та в 2011 роках.

Кожен рік дає нам життя. Нове життя. І вже за це ми йому дуже вдячні. Йому, Богові, світу, суспільству, кожній молекулі нашого тіла і Всесвіту.

Я побувала на новорічному святі в Будинку ветеранів Голосіївського району м. Києва. У концерті звучали арії з музичної п'єси І. Котляревського «Наталка-Полтавка», оперети І. Кальмана «Сильва», пісні з радянських новорічних «мюзиклів». Твори виконували солісти відділу культурно-масових заходів Будинку під керівництвом Ірини Вікторівни Цисарж.

Сьогодні лікарі пологового будинку № 2 в Черкасах вкотре пікетували сесію Черкаської міської ради. Вони вимагали скасувати рішення міськради про реорганізацію пологових. Депутати більшості ПР-ПВД на чолі з мером таки дозволили лікарям виступити. Хоча мер і повідомив, що такого пологового вже не існує і вони виступають тут останній раз.

Більшість Черкаської обласної ради не захотіла продавати на аукціоні черкаське "Межигір'я", тобто дачу колишнього першого секретаря обкому партії. За пропозицією ОДА, прийнято рішення здати її в оренду.

Сьогодні на сесії Черкаської облради народний депутат Леся Оробець звернулася до депутатів обласної ради, а також до керівництва Черкас та губернатора Сергія Тулуба з проханням втрутитися в ситуацію і не допустити закриття пологового будинку № 2 в Черкасах.

Представники опозиційних партій в Черкаській обласній раді ініціювали звернення депутатів до обласної влади з проханням припинити процес закриття другого пологового будинку Черкас.