Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

30% людей, які потрапляють до пунктів обігріву, мають житло, проте через дуже низьку температуру не можуть туди дістатися, – зазначили на прес-конференції шостого лютого в Черкаському прес-клубі.

Понеділок, 06 лют. 2012, 10:53

Те, що зараз відбувається на ринку енергоресурсів, нагадує «російську рулетку». Газова рулетка, на відміну від старовинної офіцерської забави, набагато брутальніша. «Накриває» усіх: і тих, хто перший закрутив барабан (вентиль), і тих, хто не грає.

Під час ухвалення програми соціально-економічного розвитку Черкас на 2012 рік серед депутатів Черкаської міськради виникла суперечка з приводу доцільності чергового виділення мільйонів на будівництво нових спортивних майданчиків у той час, як шкільні спортмайданчики міста давно потребують оновлення й реконструкції.

У програмі соціально-економічного розвитку, яку ухвалила Черкаська міськрада 2 лютого, так і не передбачено кошти на ремонт другої дитячої поліклініки Черкас.

Понеділок, 30 січ. 2012, 16:09

Чиновників важко уявити без папірців. Саме вони є обов'язковим елементом діяльності посадовців. Однак іноді «паперова діяльність» витісняє всі інші обов'язки, зайвий раз підкреслюючи бюрократизм і формалізм нашої державної системи. З іншого боку, запити, які містять прохання надати ту чи іншу інформацію, є формою «спілкування» різноманітних державних структур.

60 тисяч гривень може зекономити школа за два місяці розумного енергоспоживання. У цьому запевнив журналістів В'ячеслав  Гусєв – координатор програм з енергозбереження в Україні.

Представник черкаських вкладників, ошуканих кредитними спілками, Володимир Гончаренко повідомив сьогодні, що губернатор Сергій Тулуб уже півтора роки відмовляється зустрітися з ними. За його словами, увесь цей час представники 24 тисяч обкрадених "кредиторів" спілок звертаються із письмовими зверненнями до голови ОДА, однак він їх ігнорує. Як ігнорують інші структури державної влади.

Фотоконкурс є частиною Всеукраїнського конкурсу «Україна у Європі, Європа в Україні: очима молоді — 2011-2012» і тематично з ним пов'язаний. Організатором регіонального конкурсу є Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр за підтримки ГО «Український Народний Дім в Чернівцях».

Перевізники Черкас «забули» перейти на стандарт Євро-4 у той час, як вся країна досі цього не зробила.

Близько 90 тисяч гривень отримує щороку черкаське комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств», експлуатуючи автомобіль «Крайслер», який свого часу придбав за величезні як на куций міський бюджет екс-мер Черкас, а нині нардеп-регіонал Володимир Олійник, а потім викупив очільник Державного комітету з питань регуляторної політики і розвитку підприємництва Михайло Бродський.