Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

В березні 2014 року Маруся Звіробій і Ведмідь знайшли місце для тренування невеликій команді своїх хлопців. Паралельно на той час обидва були членами Правого Сектору УНСОвського крила, до якого на сьогодні вже не належать. Півмісяця вони тренували бійців власними силами та за власні кошти. Та така доброчинність згодом стала дорогуватою і не підйомною для Марусі та її друга.

За законом України чоловіки, які мають трьох і більше дітей, не підпадають під загальну мобілізацію. Та все ж, не зважаючи на це, черкасець Володимир Погорілий ще з літа минулого року знаходиться у зоні проведення антитерористичної операції.

Понеділок, 09 лют. 2015, 17:01

Є професія будівельника, є лікар, є кухар і вчитель… По суті зрозуміло, чим займаються працівники цих галузей. Але мені завжди було цікаво, куди йти з дипломом дизайнера на руках? Освіта дизайнера набуває все більшої популярності серед студентів. Наприклад, у Київському національному університеті технологій та дизайну на одне місце держзамовлення претендують 8 абітурієнтів. Але що робитиме студент-дизайнер по завершенню навчання? Про це ми вирішили запитати у дизайнерів нашого міста.

Понеділок, 02 лют. 2015, 10:45

Якщо ще кілька місяців тому слово «кіборг» могло викликати нерозуміння з боку, принаймні, старшого покоління, то сьогодні воно на слуху у всієї країни. Всі говорять про них, наших незламних і мужніх захисників. Та в той час, коли для когось ця війна й досі лишається загадкою, адже, коли живеш у мирному місці, важко уявити жахіття, що насправді кояться там, є люди, які ще не скоро згадають, що таке спокійний та міцний сон. Олександра Тимошенка, черкаського «кіборга», можна сміливо зарахувати до їх числа.

Зараз жінки воліють працювати нарівні з чоловіками - мати повний робочий день, отримувати хорошу заробітну плату, мати статус у суспільстві. При цьому, звичайно, є різні обставини, які трохи обмежують сфери праці жіночої частини населення нашої країни. Так, наприклад, немає практично жінок-забійниць (працюють на шахтах підприємств - 2-3%), жінок-механіків (як би ми не любили техніку, але...), жінок-таксистів... Хоча, їх останнім часом можна зустріти все частіше (приблизно 15% з 100%).

Різдво – найтепліше і, мабуть, найприємніше свято. Це час запеченої індички, солодких пампухів і нескінченних побажань щастя та здоров'я. Але є люди, які не завжди проводять це свято у теплому сімейному колі і навряд чи отримують дрібні і такі приємні подарунки – мешканці пансіонату для людей похилого віку. Але, як відомо, зимовими святами часто трапляються гарні несподіванки. Так, 8 січня у «Черкаському геріартричному пансіонаті ЧОР» пройшла благодійна вистава на біблейну тематику.

Волонтер з міста Черкаси Світлана Обманюк збирає новорічно-різдвяні, а також інші подарунки для дітей з двох родин, котрі приїхали в Черкаси з Луганська. Крім того, вона займається допомогою українським військовослужбовцям, які захищають Батьківщину на Сході України.

Фахівцями доведено, що на співбесіді до перебільшення схильні не тільки претенденти, але і самі роботодавці. Так, в 50% випадків столичні компанії перебільшують можливість кар'єрного росту.

Невдовзі - Новий рік. Першого снігу черкащани дочекались. Наступним щаблем у наближенні свята стане ялинка і новорічні іграшки. Адже саме це є головним атрибутом новорічного свята. Добре розуміється на ялинкових іграшках молода черкаська художниця Ольга Курська.

Четвер, 04 груд. 2014, 10:56

Після Революції Гідності у кожного залишився свій найяскравіший спогад, що, мабуть, буде супроводжувати людину крізь усе її життя. Для когось – це токсичний присмак шин у роті, для іншого – тепло духмяного чаю, що зігрівав у революційні морозні ночі, хтось забрав із собою на пам'ять шматочок роздробленої бруківки... Але, як виявилося, одна невід'ємна частинка Майдану оживає не лише у світлих думках, але і в реальності - щовихідних у Києві. Варто лиш звернути увагу і бути небайдужим.