Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Кожен рік дає нам життя. Нове життя. І вже за це ми йому дуже вдячні. Йому, Богові, світу, суспільству, кожній молекулі нашого тіла і Всесвіту.

Я побувала на новорічному святі в Будинку ветеранів Голосіївського району м. Києва. У концерті звучали арії з музичної п'єси І. Котляревського «Наталка-Полтавка», оперети І. Кальмана «Сильва», пісні з радянських новорічних «мюзиклів». Твори виконували солісти відділу культурно-масових заходів Будинку під керівництвом Ірини Вікторівни Цисарж.

Сьогодні лікарі пологового будинку № 2 в Черкасах вкотре пікетували сесію Черкаської міської ради. Вони вимагали скасувати рішення міськради про реорганізацію пологових. Депутати більшості ПР-ПВД на чолі з мером таки дозволили лікарям виступити. Хоча мер і повідомив, що такого пологового вже не існує і вони виступають тут останній раз.

Більшість Черкаської обласної ради не захотіла продавати на аукціоні черкаське "Межигір'я", тобто дачу колишнього першого секретаря обкому партії. За пропозицією ОДА, прийнято рішення здати її в оренду.

Сьогодні на сесії Черкаської облради народний депутат Леся Оробець звернулася до депутатів обласної ради, а також до керівництва Черкас та губернатора Сергія Тулуба з проханням втрутитися в ситуацію і не допустити закриття пологового будинку № 2 в Черкасах.

Представники опозиційних партій в Черкаській обласній раді ініціювали звернення депутатів до обласної влади з проханням припинити процес закриття другого пологового будинку Черкас.

Сьогодні біля Черкаської облдержадміністрації підприємці вимагали скасувати закон про захист персональних даних, а також зміни до законодавства, за якими вони змушені будуть платити величезні штрафи за порушення як закону про захист персональних даних, так і інших законів.

У Черкасах за вихідні збільшилася кількість людей, які зверталися у міський травмпункт із травмами, отриманими внаслідок ожеледиці.

Міський голова Черкас Сергій Одарич запевнив, що пам’ятник Леніну не повернеться на Соборну площу міста.

На телеканалі ICTV закрили дитячу телепрограму Сашка Лірника «Світанок». Кожного ранку о 7 годині Лірник розповідав малечі про краденого вола, Попелюшку, Машу і трьох ведмедів та про багато інших казкових цікавинок. За час виходу «Світанку» прозвучало десь близько 800 казок. І попри не дуже зручний час показу, програму все одно дивилися. Про це свідчать листи від малечі, які продовжують надходити…