Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб посідає четверте місце з-поміж очільників інших регіонів за кількістю даних обіцянок. Мер Черкас Сергій Одарич теж наобіцяв на чільне четверте місце і має третє місце за кількістю невиконаних обіцянок.

Міський голова Черкас Сергій Одарич сьогодні під час прес-конференції заявив, що не вважає, що воїни-інтернаціоналісти не є захисниками Вітчизни.

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб сьогодні підтвердив те, що найближчими днями Черкаська обласна держтелерадіокомпанія "Рось" отримає нове керівництво. За його словами, в цій телерадіокомпанії відбудуться серйозні зміни - як в технічному забезпеченні, так і в питанні інформаційної політики. Крім того, Сергій Тулуб повідомив, що в приміщенні "Політпросвіти", де зараз знаходиться радіо "Рось",  умови "гірші, ніж після Великої Вітчизняної війни", і що він "туди б і свою собаку не запустив". Крім того, губернатор залишився дуже незадоволений тим, що з ним на радіо, коли він прийшов туди, навіть не привіталися.

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб заявив, що і далі сприятиме виділенню бюджетних коштів на купівлю квартир начальникам, які приїжджають в Черкаську область з інших регіонів. Про це він сказав сьогодні під час прес-конференції.

Після програми "Ревізор" з Ольгою Фреймут, яка ревізувала громадські заклади Канева, у місті поховання Тараса Шевченка розгорівся справжній скандал. Канівчани вимагають покарати міських чиновників, зокрема й головного санітарного лікаря Канева, а також високих чинів Канівського міськвиконкому за жахливий санітарний стан міських закладів харчування. Жителі Канева апелюють навіть до голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба, щоб той здійснив службове розслідування та втрутився у ситуацію, яка ганьбить Канів напередодні Євро-2012.

Нещодавно я познайомилася з транссексуальною жінкою. Я спробувала зрозуміти її особливість, її біль, її соціальну драму, яка в українських реаліях більше схожа на трагікомедію. Нижче – поясню чому. Я вже місяць «живу» із цим матеріалом, намагаючись якомога повніше розкрити цю тему – правовий захист транссексуальної людини.

29-30 квітня 2012 року в поселенні Буда (Чигиринський район Черкаська область) відбудеться ярмарок екологічно чистої продукції, виготовленої та вирощеної в родових помістях.

Депутат облради Любов Майборода різко розкритикувала черкаську ОДА за ігнорування природоохоронних заходів. За її словами, заходи природоохоронного фонду у 2011 році виконані лише на 52 %.

Черкаська обласна рада сьогодні, ухвалюючи зміни до бюджету Черкаської області на 2012 рік, таки виділила 700 тисяч гривень на колишній духовий муніципальний оркестр Черкас, точніше на його приєднання до черкаської філармонії. Це НародUA підтвердив начальник Головного фінансового управління Черкаської ОДА Володимир Кулеша. Тим часом духовий оркестр фактично ліквідований.

Спеціально обладнаний автомобіль-таксі відтепер допомагатиме особливим черкасцям пересуватися містом. Новинку презентували громадськості. Профінансували проект «Інва-таксі» Черкаська міська рада, котра придбала авто за 160 тисяч гривень, а компанія «Київстар» виділила кошти на встановлення спеціального підйомника для інвалідів та оснащення автомобіля засобами зв'язку.