Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Команда проекту «Слово і діло» днями презентувала свої методи народного контролю обіцянок політиків та провела тренінг щодо нових можливостей сучасних ЗМІ у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Депутати Канівської міської ради вирішили зібрати кошти для того, аби допомогти хворій дівчинці.

"Корупційність" секретаря Черкаської міськради Віктора Горкуна останнім часом дуже часто обговорюється. Чиновнику доводиться через суди всіляко спростовувати свою причетність до корупційних дій. НародUA уже писав про звинувачення черкаської прокуратури, яка побачила в діях секретаря міськради Горкуна порушення антикорупційного законодавства, коли той одночасно обіймав високе чиновницьке крісло і був засновником одного з підприємств. З іншого боку, сьогодні прокуратора Черкас після позову депутата міськради Володимира Мамалиги намагається вже довести, що Віктор Горкун - не корупціонер.

Після двох місяців акцій протесту на морозі біля Черкаської ОДА черкаські чорнобильці провели "віче", тобто велику раду чорнобильців, делегованих з багатьох районів Черкаської області. Окрім чорнобильців з Черкас, Канева, Монастирища та інших міст області на віче приїхали ще й лідери "Всеукраїнського об'єднання ветеранів Чорнобиля" з Харкова, а також нардеп Микола Катеринчук та екс-соратниця Тігіпка Олександра Кужель.

Ніхто не буде рубати каштанову алею вздовж бульвару Шевченка в Черкасах.

Представники канівської молоді, різних політичних сил та інтелігенції, яким не вдалося через візит Президента 9 березня потрапити на Чернечу гору, 10 березня провели тематичну конференцію про Тараса Шевченка та український націоналізм і розпочали збирати підписи з вимогою повернути книгу відгуків в музей Тараса Шевченка на Тарасовій горі. Ініціатори збору підписів заявили, що Книга відвідувачів була в музеї з 1897 року, однак нова влада після "модернізації" музею і кількох днів критики авторів "модернового музею", прибрала цю Книгу відгуків за вказівкою Лариси Скорик.

З 28 квітня по 2 травня у Корсунь-Шевченківському районі, що на Черкащині відбуватиметься Всеукраїнський скаутський форум під гаслом «Скаутинг єднає Україну!».

Вівторок, 13 бер. 2012, 11:11

В інклюзивній школі навчаються діти з особливими потребами разом із здоровими учнями. Інклюзивний клас можна порівняти в якійсь мірі з класом, в якому є і відмінники, і трієчники, й ті, хто заробляє тверді четвірки. Учитель кожному учню приділяє увагу, і той, хто хоче вчитися, – здобуває освіту. Так само й в інклюзивних групах, з тією різницею, що тут додатково може бути асистент вчителя, який допомагатиме писати конспект дитині з особливими потребами.

Канівське кафе "Ластівка" після візиту до Канева Ольги Фреймут та програми "Ревізор" опинилося в епіцентрі скандалу щодо стану канівських закладів громадського харчування. Після цього губернатор Черкащини Сергій Тулуб заявив, що особисто здійснить перевірку канівських закладів, а через деякий час мер Канева Віктор Ніколенко повідомив НародUA, що активно працює комісія, а кафе "Ластівка", яке нібито належить депутату Канівської міськради від Партії Зелених Володимиру Коржову, вже закрили.

Директор комунального підприємства «Дирекція парків» Олександр Радуцький пропонує черкащанам долучатися до розвитку черкаських парків.