Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Керуючий справами виконавчого комітету Черкаської міської ради Микола Кудрявцев за минулий рік заробив 140 тисяч гривень.

Черкащани долучилися до спільного українсько-німецького проекту «Скалічені, але живі. Люди з інвалідністю в Українській РСР та Німеччині після 1945 року». Цей проект нещодавно був підтриманий програмою Фонду «Спогад, відповідальність та майбутнє» (EVZ) разом з іншими міжкультурними проектами, котрі звертаються до проблем культури пам'яті і спогадів в Європі. Дослідницька група у складі представників коаліції молодіжних організацій «Молода Черкащина» Анни Харченко та Тетяни Кавальчук, киянина Антона Ємельянова («Foundations for Freedom») та журналіста радіо «RBB» (Німеччина, Франкфурт на Одері) Рафаеля Юнга буде збирати спогади очевидців та думки експертів щодо ситуації, в якій опинилися люди з інвалідністю після Другої світової війни в Україні й Німеччині. Зібрані матеріали ляжуть в основу програм для українських та німецьких радіоканалів.

Незвичну соціальну рекламу розміщено у громадському транспорті Черкас. На плакатах городян закликають стати господарем для песиків, які мешкають у черкаському міському притулку. Їх нині там аж чотири з половиною сотні. Ініціаторами акції стало товариство захисту тварин «Друг» та громадська організація «Молода громада».

Уже з наступного тижня тендери будуть відбуватися в режимі он-лайн.

Міський голова Черкас Сергій Одарич оприлюднив декларацію про доходи.

Мер Черкас Сергій Одарич повернувся із Грузії і вже поділився своїми першими враженнями про поїздку.

У суботу, 7 квітня, уперше в Черкасах відбудеться фестиваль тверезості. Усі охочі зможуть до нього долучитися і взяти участь у заходах, які заплановані.

Під час благодійної виставки-конкурсу живих картин «Краса проти байдужості» на тему «Українське мистецтвознавство і сучасна реальність» на лікування хворого на лейкемію Артура Рубана зібрали 2 тисячі 867 гривень.

Уже другий день поспіль в черкаському СБУ допитують студента Канівського училища культури і мистецтв Черкаської обласної ради Сергія Баліцького. Загалом силовики за останні три тижні, як стверджує юнак, вже вчетверте тиснуть на нього, використовуючи його соціальну незахищеність (виховується бабусею).  Перша ж їх "розмова" напередодні приїзду в Канів Віктора Януковича, коли вони, зі слів студента, били його у скроню до втрати свідомості й примусили дати неправдиві свідчення про підготовку замаху на іншого студента, стала приводом для подальшого переслідування як Сергія і його товариша Георгія Ребрика, так і загалом представників молодіжної організації "Сокіл" у Каневі.

Грандіозні туристичні проекти, будівництво і відкриття яких форсувала обласна та центральна влада, зокрема в Каневі, схоже, починають "сипатися". Так, привокзальна площа біля терміналу "Авто-Ріка", як запевняють канівчани та канівські ЗМІ, не витримала й першої зими і потребує заміни плитки.