Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Заборгованість комунального підприємства «Черкасиелектротранс» перед Пенсійним фондом буде списано.

Реконструкція палацу культури «Дружби народів» та площі імені Богдана Хмельницького затягується до осені.

Черкаський зоопарк відкрив сезон разом із відкриттям нового павільйону змінних експозицій. Обійшовся він міському бюджету, за словами директора зоопарку, десь в 600 тисяч гривень. Сьогодні у новому павільйоні - експозиція безхребетних, а першого травня тут будуть представлені в "Світі під мікроскопом" ще й найпростіші організми. Кажуть, це унікальний досвід для зоопарків. Крім того, черкаський зоопарк на радість публіці вирішив поки почекати із продажем ведмежат, народжених тут від ведмедів Васі та Юлі. Тож усі, хто завітає найближчим часом сюди, зможуть помилуватися цими дітлахами.

У понеділок, 16 квітня, в Черкасах відбудеться фестиваль скелелазіння «Черкаські вертикалі».

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб та голова облради Валерій Черняк звернулися до міських голів Черкаської області, керівників райдержадміністрацій та відповідних місцевих рад з проханням знайти кошти для лікування хворих на хронічну ниркову недостатність. Начальник головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф ОДА Володимир Брожик сьогодні на сесії облради звернувся з відповідним проханням і до Черкаської міської ради.

Чи чекають черкащани на приїзд у місто Че «патріарха» Юрія Андруховича, чи знайомі з його творчістю, і якщо так, то які саме твори їм до вподоби? Такі запитання НародUA вирішив поставити під час проведення вуличного опитування. 

«Визнання російської мови офіційною на регіональному рівні та подальше сприяння її розвитку на території України», – так експерти розшифрували заяву Президента про мову, виголошену перед його від'їздом до Москви. Однак що це - необхідна програма чи «троянський кінь» в Україні?

14 травня відбудеться аукціон з продажу будівлі готелю «Черкаси».

Сьогодні під час прес-конференції міський голова Черкас Сергій Одарич заявив, що стан комунальних підприємств міста - на грані банкрутства. Причиною цього мер Черкас назвав те, що "у Києві" не хочуть піднімати вартість тарифів для населення.

На святкуванні 45-річчя наймальовничнішого парку Черкас з не дуже романтичною назвою "50-річчя Жовтня" молоді черкасці пропагували здоровий спосіб життя, пройшовши маршем із площі 700-річчя аж до "Соснівки". Серед них були представники молодіжної субкультури "стрейт-едж" ("straight edge") - чи не єдиної субкультури, яка веде боротьбу з усіма вадами й шкідливими звичками людства. А також - різні молодіжні організації та товариства, зокрема й Патріотична ініціатива... "Здорова молодь - здорове майбутнє", "Здорова молодь - здорова Україна", "Тверезі батьки - тверезі діти", "За здорову Україну, гей-гей!"... Такими були гасла молодіжного маршу центральним бульваром Черкас. Ще молодь співала пісню Тараса Петриненка "Україна".