Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

У самісінькому центрі Черкас неподалік Першотравневого парку є місцина, про яку знають далеко не всі черкащани. Це ботанічний сад, яким опікується Національний університет імені Богдана Хмельницького. НародUA побував там на невеличкій імпровізованій екскурсії.

На позачерговій сесії Черкаської обласної ради, яка відбулася сьогодні, 4 травня, на гемодіаліз в приватному діалізному центрі "Фрезеніус" та обласній лікарні для 156-ти черкаських хворих на хронічну ниркову недостатність виділили 15,7 мільйонів гривень. Зокрема, 8,3 мільйони гривень на прохання керівництва Черкаської ОДА та Черкаської облради виділили з місцевих - міських та районних - бюджетів Черкаської області. 7,4 мільйони гривень, за словами керівника управління охорони здоров'я ОДА Володимира Брожика, на підтримку життя хворих із хронічною нирковою недостатністю виділили безпосередньо з обласного бюджету.

Великодні свята в Україні тривають щонайменше два тижні. У перший – возвеличують воскресіння Христа Господнього: йдуть до церкви освячувати паски, розговляються, ходять в гості - тішаться весні старі й малі. Другий тиждень – поминальний, в залежності від місцевості, його ще називають «гробки», «могилки»,  «бабський Великдень», поминки, а найпоширеніша церковна назва – Проводи.

Міський голова Черкас Сергій Одарич під час сесії Черкаської міської ради заявив, що минулого тижня міська влада провела тендер на поточний ремонт доріг у Черкасах. За його словами, цими днями вже розпочався поточний ремонт міських доріг, а через тиждень він уже йтиме повним ходом.

Заступники голови Черкаської обласної державної адміністрації за минулий рік отримували майже вдвічі меншу зарплатню, ніж їхні колеги – заступники міського голови Черкас Сергія Одарича.

Середа, 02 трав. 2012, 20:02

У Черкасах стартував перший Чемпіонат світу з гонок на розбірних та надувних вітрильних суднах. До нашого міста з'їхалися 200 найкращих спортсменів з усієї України та багатьох регіонів Росії.

29 квітня стартує велопробіг "Громадськість за присвоєння Холодному яру статусу Національно-природного парку". Велопробіг розпочинається о 13.00 год. від Соборної площі в Черкасах, звідки учасники велопробігу рушають до Холодного Яру - в Медведівку, Мельники, Кресельці, до Гайдамацького ставу і на хутір Буда.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив головам облдержадміністрацій вжити заходів, щоб своєчасно профінансувати видатки з виплати зарплати працівникам бюджетних установ. Зокрема, головам ОДА доручено вжити заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів та посилити роботу з дотримання жорсткої економії бюджетних коштів. Таким чином бюджетники зможуть вчасно отримати зарплату.

Сьогодні згадуємо всіх, хто поліг у Чорнобилі в нерівній боротьбі з так званим «мирним атомом», а також вшановуємо тих, хто вижив і продовжує боротьбу. Щоправда, цього разу йдеться вже про боротьбу іншого штибу, але зараз не про це.

Середа, 25 квіт. 2012, 17:26

Сміття атакує Черкаси. Його вже не встигають вивозити. Причому, якщо ввечері комунальники навантажують величезну вантажівку сміттям, що його несвідомі городяни залишили там, де залишати не слід, та вивозять, то уже вранці винахідливі черкащани примудряються знову заповнити якийсь рів чи яму ще більшою кількістю відходів. Як бути? Ще інтенсивніше вивозити сміття? Встановити по всьому місту кількасот відеокамер, ганьбити та штрафувати злісних забруднювачів міста? Перетворювати «смітники на квітники»?..