Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

Наслідки втілення ініціативи міської влади щодо перевезення черкаських громадян новими європейськими автобусами показали журналістам сьогодні, 8 червня, під час особливого прес-туру.

Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба встановить спеціальний тариф за рятування людей на Дніпрі.

Працівники мерії Черкас не в захваті від сюжету про Долину троянд, який зробив журналіст ТРК «Рось» Валентин Чернявський. 

Захистити британський диплом чи отримати освіту в США – хіба тільки шлях, як модно сьогодні казати, дітей-мажорів? На навчання за кордоном потрібні гроші. Безумовно. Однак, спілкуючись з випускниками Оксфорду, Лондонської школи економіки (LSE) чи Університету мистецтв Лондона (University of the Arts London), розумію, що гроші – далеко не вирішальний фактор. НародUA запускає нову освітню рубрику «Освіта за кордоном».

Деревообробний цех у селі Дубіївка працює уже сім років. Проте останнім часом – після того, як навпроти оселився директор взуттєвої фабрики «Лавента» - у підприємства постійно виникають серйозні проблеми. Власник цеху Анатолій Приходько пояснює це зв'язками і фінансами керівника «Лавенти» Леоніда Яремюка, який просто вирішив позбутися сусіда-підприємця. Чи то пану Яремюку, що живе в Черкасах, не сподобалося, що біля його дачі працює підприємство. Чи, як навіть подейкують в селі, він вирішив прикупити ділянку й будівлі навпроти. Чи, може, таки занадто «шумить» і «димить» сусід. Тим паче - для прагнучого абсолютного спокою й тиші на дачі «не останнього» чоловіка в Черкасах.

Сьогодні у Черкасах Голова Правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євген Захаров представив журналістам результати моніторингу злочинів, скоєних на ґрунті ненависті. Було досліджено 17 регіонів України. Моніторинг тривав із квітня 2011 року до квітня 2012 року. Результати засвідчили зростання кількості злочинів на ґрунті етнічної, расової та іншої ненависті. Причому, як стверджують правозахисники, міліція вперто не помічає цього факту.

Депутати Черкаської міської ради на черговій сесії 24 травня вирішили не приймати програму, якою передбачається у 2012 році виділення майже 3,4 млн гривень на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність. Зокрема, йдеться про підтримку життя хронічних "нирочників" у приватному діалізному центрі "Фрезеніус" за відповідним договором між обласною владою та німецькою компанією, який невдовзі має бути підписаний. Представники "Батьківщини", зокрема депутат Роман Діскант, комуністів (Віктор Білоусов), а також депутат міськради Валерій Воротник взагалі почали дискусію навколо доцільності виділення коштів "Фрезенісу". Зі свого боку, депутат Черкаської міської ради Андрій Більда звинуватив "Батьківщину" та комуністів у небажанні підтримувати на належному рівні життя хворих, які у відчаї перекривали центральні магістралі міста.

Комунальне підприємство "Черкасиелектротранс" змушене взяти 2 мільйони гривень кредиту для виплати двомісячної заборгованості перед черкаськими тролейбусниками. Сьогодні, 24 травня, Черкаська міська рада ухвалила рішення про двомільйонний кредит для тролейбусників, оскільки ані підприємство, ані міський бюджет не може покрити заборгованість із зарплати. Подібну ситуацію міський голова Черкас Сергій Одарич пояснив невиконанням Урядом зобов'язань щодо компенсації проїзду "пільговиків".

Упродовж року, відколи вступив в дію Закон України «Про доступ до публічної інформації», до Черкаської обласної державної адміністрації надійшло лише 126 запитів на публічну інформацію.

Заступник голови Черкаської ОДА Олексій Головко повідомив, що влада буде "збивати" ціну на цукор демпінгом, тобто викиданням на ринок запасів цукру в області. За його словами, на Черкащині сьогодні - близько 50 тисяч тонн цукру, який є "перехідним запасом" і можна використовувати для демпінгу. Водночас Олексій Головко заявив, що цього року чимало сільськогосподарських господарств Черкаської області відмовилися від вирощування цукрового буряка і взагалі його не садили через цінову політику.