Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Соціум

У Києві, в Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка, відбулася презентація книги Лідії Кардаш «Майдан - точка відліку». Це своєрідний погляд чисел і планет на історію України. Киянка, котра все життя працює інженером, і водночас захоплюється історією, зокрема й рідного Києва, аналізує події впродовж століть і тисячоліть з точки зору математики й астрології. Вона виводить певні хронологічні закономірності знакових подій, в тому числі й Революції гідності. Ця оригінальна методика, за її словами, передбачає циклічність історичних епох і може спрогнозувати напрямок розвитку тої чи іншої держави на певному етапі. Лідія Кардаш зазначає, що події Євромайдану ведуть Україну до абсолютно нової, позитивної епохи розвитку, котра розпочнеться в 2017 році, а в 2031 році країна «повернеться на шлях справжньої державності й процвітання».

На виставці музею «Кобзаря» Тараса Шевченка у Черкасах представлено мініатюрні видання із колекції музею, котрі знайомлять відвідувачів з історією класичної та сучасної української літератури.

Відродити традиційні скрині Середньої Наддніпрянщини поставили за мету працівники відділу етнографії, відділу історії краю ХІV - початку ХХ ст. Черкаського обласного краєзнавчого музею та Черкаський обласний осередок Національної спілки народних майстрів України.

26 червня завершився епохальний Собор Православної Церкви, що проходив на грецькому Криті за участю десяти помісних Церков. Головне досягнення, як зазначають експерти, - уже факт проведення Собору, незважаючи на спротив і неучасть російської Церкви. Собор, котрий пройшов уперше за останні 1200 років, не став формальністю і пройшов у формі живої, жвавої дискусії представників Православної Церкви.

Сьогодні, 20 березня, - Міжнародний день щастя. Вітаємо усіх! Нагода зупинитися, подумати, усвідомити, прийняти і творити щастя, мир, світло і любов... Між тим, подаємо новий рейтинг - від Sustainable Development Solutions Network на замовлення ООН - найбільш щасливих і нещасливих країн. Україна наразі на 123-й позиції із 157.

20 березня - Міжнародний день щастя. Ми всі прагнемо до щастя, тому не дивно, що це питання хвилювало і хвилює людство протягом усієї земної історії. Науковці стверджують, що щастя впритул стосується і моментів внутрішньої свободи людини, і зовнішніх факторів, які супроводжують її життя, таких понять як совість, честь, почуття власної гідності.

Постать Кобзаря та його самобутня спадщина має притягальну силу для митців, і мало хто з художників в Україні у своїй творчості не звертався до цієї благодатної теми. Своє бачення демонструють і митці Черкащини, на яких покладена особлива відповідальність, адже вони представляють край, у якому народився і похований Тарас Шевченко.

Сьогодні, 2 лютого, виповнюється рік з дня загибелі фронтмена гурту «Скрябін» Кузьми - Андрія Кузьменка. Він загинув в ДТП на Дніпропетровщині. Сьогодні по всій Україні проходять акції пам'яті. Пропонуємо найкращі кліпи Скрябіна.

Революція на «Майдані», окупація Криму та війна на Сході України – теми першої персональної виставки молодого черкаського дизайнера Нікіти Шилімова. Він представник молодшого покоління мистецької родини Шилімових-Ганзенко. Експозиція відкрилася у музею «Кобзаря» Тараса Шевченка. Дизайнер розповів, яким був шлях до першої виставки.

Переглядаючи рубрику «Щастя» на НародUA, ви мали б помітити, як сильно люди різняться між собою, коли мова заходить про щастя. Адже для когось щастя - це тихе і спокійне сімейне життя, хтось шукає можливості реалізувати себе у творчості чи бізнесі, а комусь для щастя потрібно допомагати бездомним тваринам.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 27