народне видання:
ми пишемо про людей з народу
волог.: , тиск: , вітер: |
У Києві, в Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка, відбулася презентація книги Лідії Кардаш «Майдан - точка відліку». Це своєрідний погляд чисел і планет на історію України. Киянка, котра все життя працює інженером, і водночас захоплюється історією, зокрема й рідного Києва, аналізує події впродовж століть і тисячоліть з точки зору математики й астрології. Вона виводить певні хронологічні закономірності знакових подій, в тому числі й Революції гідності. Ця оригінальна методика, за її словами, передбачає циклічність історичних епох і може спрогнозувати напрямок розвитку тої чи іншої держави на певному етапі. Лідія Кардаш зазначає, що події Євромайдану ведуть Україну до абсолютно нової, позитивної епохи розвитку, котра розпочнеться в 2017 році, а в 2031 році країна «повернеться на шлях справжньої державності й процвітання».
26 червня завершився епохальний Собор Православної Церкви, що проходив на грецькому Криті за участю десяти помісних Церков. Головне досягнення, як зазначають експерти, - уже факт проведення Собору, незважаючи на спротив і неучасть російської Церкви. Собор, котрий пройшов уперше за останні 1200 років, не став формальністю і пройшов у формі живої, жвавої дискусії представників Православної Церкви.
Сьогодні, 20 березня, - Міжнародний день щастя. Вітаємо усіх! Нагода зупинитися, подумати, усвідомити, прийняти і творити щастя, мир, світло і любов... Між тим, подаємо новий рейтинг - від Sustainable Development Solutions Network на замовлення ООН - найбільш щасливих і нещасливих країн. Україна наразі на 123-й позиції із 157.
20 березня - Міжнародний день щастя. Ми всі прагнемо до щастя, тому не дивно, що це питання хвилювало і хвилює людство протягом усієї земної історії. Науковці стверджують, що щастя впритул стосується і моментів внутрішньої свободи людини, і зовнішніх факторів, які супроводжують її життя, таких понять як совість, честь, почуття власної гідності.
Постать Кобзаря та його самобутня спадщина має притягальну силу для митців, і мало хто з художників в Україні у своїй творчості не звертався до цієї благодатної теми. Своє бачення демонструють і митці Черкащини, на яких покладена особлива відповідальність, адже вони представляють край, у якому народився і похований Тарас Шевченко.
Революція на «Майдані», окупація Криму та війна на Сході України – теми першої персональної виставки молодого черкаського дизайнера Нікіти Шилімова. Він представник молодшого покоління мистецької родини Шилімових-Ганзенко. Експозиція відкрилася у музею «Кобзаря» Тараса Шевченка. Дизайнер розповів, яким був шлях до першої виставки.
Переглядаючи рубрику «Щастя» на НародUA, ви мали б помітити, як сильно люди різняться між собою, коли мова заходить про щастя. Адже для когось щастя - це тихе і спокійне сімейне життя, хтось шукає можливості реалізувати себе у творчості чи бізнесі, а комусь для щастя потрібно допомагати бездомним тваринам.