Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

 

Шановні друзі, пані й панове. Вітаємо вас на сайті НародUA. Наше інтерактивне видання належить до унікальних медіа. Одна з фундаментальних якостей нашого формату – "народне видання". Наші герої - люди з народу. Тільки на НародUA Ви знайдете рубрики ЩАСТЯ і ЛЮДИНА. Лише у нас будь-яка людина може поділитися своєю історією і своїм щастям. Приєднуйтесь до нас, пишіть нам, ставайте нашими героями. Це потрібно усім нам – поширення добра, світла, взаємоповаги й позитиву.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів про щастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим.

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі.

Якщо ви думаєте про такі першочергові питання життя, як "Що таке щастя?" чи "Як стати щасливим-щасливішим?", то ви вже на правильному шляху. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

НародUA - такий собі материк романтиків. Ми раді будь-якій участі хороших людей в нашому проекті, будь-яким цікавим ідеям та змінам. Ми хочемо змінити себе і цей світ. Ми постійно змінюємося і розвиваємося. Саме тому ми ставимо собі й нашим героям сутнісні питання, на які часто боїмося відповідати впродовж усього життя. Приєднуйтесь до нас, зокрема й на сторінці НародUA у facebook. Напишіть нам про своє щастя (narodua@narodua.com, victoriakobiliatska@gmail.com)! Поділіться своєю життєвою історією! Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте - воно заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим.

narodua

Якщо Ви хочете творити цей світ і себе в ньому добрим і справедливим - тоді НародUA для Вас.

Якщо Ви хочете ділитись з людьми своєю унікальністю, своїм щастям і життєвою історією, а також розділяти з такими людьми їх радості й мрії - приєднуйтесь до нас. Напишіть нам (narodua@narodua.com, victoriakobiliatska@gmail.com) - і ставайте героями наших унікальних рубрик ЛЮДИНА і ЩАСТЯ! Ви нам дуже потрібні. Ви потрібні нашому світові!

Якщо Вам набридли ті самі обличчя й ті самі події в пресі, на ТБ і сайтах - тоді Вам стане цікавим і потрібним НародUA.

_IGP42392-1

Якщо Ви хочете пізнати багато цікавих, маловідомих або й дуже відомих людей, пізнати себе й свою унікальність - Ви станете постійним читачем НародUA.

Якщо Ви хочете побачити на сторінках народного видання знайомих, друзів, рідних чи колег - пишіть на пошту: narodua@narodua.com, victoriakobiliatska@gmail.com.

Якщо Ви маєте, що розповісти і чим поділитися зі світом - ставайте героями публікацій НародUA. Це просто. Напишіть нам.

Якщо Ви хочете власноруч творити наше інформаційне суспільство та унікальний сайт, - приєднуйтесь до НародUA та команди його творців. Повірте - це цікаво.

Якщо Вам імпонують наші ідеї, якщо Ви хочете, щоб існував і постійно розвивався такий "гуманітарний" проект, який утверджує цінності демократії, свободи, справедливості та єдності людей у їх різноманітності; якщо Ви маєте бажання й змогу допомогти в розвитку проекту матеріально чи в будь-якій іншій формі - будемо раді зустріти нових партнерів і однодумців. Ви нам справді потрібні! Тільки разом ми зможемо розвиватися й розвивати Україну!

Якщо Ви хочете стати нашим рекламодавцем чи рекламним менеджером - ласкаво просимо. Ми віримо, що добро принесе успіх і розвиток!

_IGP5646-1

Тож зробимо наше видання народним разом. Ставайте героями й творцями наших матеріалів! Давайте ділитися своїми маленькими й великими радостями. Ви можете також писати нам про свої МАНДРИ, про свої враження від культурних подій і явищ, від книжок, вистав, фільмів, робити фоторепортажі, писати колонки. Ви можете разом з нами розвивати проект НародUA, наповнювати новими ідеями та можливостями! Тільки з Вашою допомогою ми зможемо повноцінно реалізувати цей проект!

_IGP5599-1

Крім того, Ви знайдете на НародUA цікавий функціонал, що розкриває перед Вам інші можливості:

Чекаємо на вас

_IGP5650-1

Чекаємо на блогерів, творців, героїв публікацій, рекламних менеджерів, рекламодавців...

Ми пишемо про Вас, Ваших рідних та близьких.

Сподіваємося, наш народний сайт НародUA стане потрібним, цікавим і корисним для Вас.

Нас із Вами цікавлять "прості", справедливі, вільні, добрі робітники, управлінці, інтелектуали, інтелігенти, митці, науковці... Одним словом, ЛЮДИ. Ми хочемо, щоб саме ці ЛЮДИ, саме Ви ставали центром нашого життя, нашого інформаційного простору, нашого народного сайту, сайту про НАРОД, ЛЮДЕЙ, сайту НАРОДУ, ЛЮДЕЙ, сайту для НАРОДУ, ЛЮДЕЙ.

Нехай буде так.

Приєднуйтесь до нас. Напишіть нам про своє щастя! Поділіться своєю життєвою історією! Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були!

2

 

Електронна адреса: narodua@narodua.com.

 

Фото konteptual.files.wordpress.com і НародUA

Поділіться з друзями: