Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Жовт 2017

Зоряна Замкова: "Щастя – це відчуття внутрішньої гармонії, веселковості"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Коли живі батьки і здорові діти, коли наповнена взаємним коханням, коли бачу світ, усю його повноту і часом аж розпирає груди від того, що просто живу – хіба це не фрагментики-цеглинки щастя, з яких ліпиться кожен мій день?" – розмірковує Зоряна Замкова – героїня Щастя на НародUA.

Зоряна Замкова родом з містечка Ланівці, що на Тернопільщині. Журналістка, письменниця. Авторка книг “Фрески собору видінь”, “Клопоти з ідеалом”. На завершенні чергова збірка поезії та малої прози «Маленька крапка знаку запитання».

Що таке щастя?

Щаслива людина не аналізує свій внутрішній стан. Мені здається, що коли починаєш на шальках зважувати «щаслива»- «нещаслива» - це вже не щастя. Була б нещирою, якби не сказала: так, будень править світом, підтверджуючи правило: мусиш бігати колесом будня, стаєш рабом добробуту або його відсутності. А коли дні однакові, перестаєш помічати всі ті чудесні речі, які відбуваються щодня, від заходу до сходу сонця. Та Декарт твердив: світ завжди новий; в ньому завжди є місце для тебе і воно тебе очікує. Тут і тепер можеш бути щасливим.

Щастя в кожної людини - своє, ексклюзивне. Коли висловлюю комусь свої зичення, завжди кажу: будьте щасливі так, як того забажаєте. Чи я щаслива? Довкола мене стільки прекрасних і добрих людей – мої рідні, друзі, які допомагають реалізуватись, знайти себе, відчути свою потрібність. Коли живі батьки і здорові діти, коли наповнена взаємним коханням, коли бачу світ, усю його повноту і часом аж розпирає груди від того, що просто живу – хіба це не фрагментики-цеглинки щастя, з яких ліпиться кожен мій день?

Перераховуючи, що нам потрібно для щастя, ми частенько забуваємо себе. Я схильна до оптимізму. Моя знайома жартує: неважко бути щасливим, якщо ти оптиміст. А я щастя ніяк не куплю – ти тільки подивися на нинішні ціни…

Якщо серйозно, щастя – це відчуття внутрішньої гармонії, ні, не спокою, а саме гармонії, веселковості, відчуття повного задоволення моментом. Адже щастя – це момент найвищого задоволення життям. І якби це не був лише момент, ми б не могли так гостро його відчувати, так прагнути.

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему