Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Вер 2015

Женя Романюк: «Щастя там, де Бог»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Женя Романюк – герой Щастя на Народ UA. «Щастя, яке може дати Бог, ніхто і ніщо не зможе дати, і ні в чому не знайдеш його, тільки в Бозі, переконався і переконуюсь у своєму житті!», – ділиться він.

Жені 27. Він народився у Дубно. Зараз тимчасово проживає у Києві. Інструктор лікувальної фізичної культури, масажист. Полюбляє займатись всілякими фізичними навантаженнями: плавання, каток, туристичні подорожі, тренажерний зал, різноманітні рухливі ігри.

- Якщо мене запитають, чи знаю я, що таке щастя, я відповім: «Так!» Щастя – це комплекс багатьох елементів життя, які тобі дарує Бог, але ти сам можеш відмовлятись від цих дарунків і бути нещасним. Це коли ти радієш життю, радієш тому, що ти прокинувся і побачив як чудово світить сонечко, природа загалом прекрасна, стосунки між людьми хороші. Коли ти насолоджуєшся їжею, а не просто її їси аби їсти, коли з твоїми рідними все гаразд, ти здоровий, ти ростеш у своїх уміннях, можеш себе десь проявити, щоб бути корисним людям. Коли бачиш, як ростуть твої діти, в тебе є сім’я, в якій розуміють одну просту річ, яка водночас є часто непрактична, – це розуміння того, що над стосунками потрібно працювати, і віддавати себе тій людині, а не брати вигоду із неї.

Якщо мене запитають, що для мене особисто є щастя, то на цей проміжок мого життя я скажу, що я трохи нещасний, бо маю не дуже хороші стосунки з Ісусом (це як приклад про чоловіка і дружину, які мають стосунки, хочуть їх продовжувати, але коли щось в них не лагодиться, то їм важко стає, до тих пір, поки вони не примиряться один з одним). Це, дійсно, правда, що щастя, яке може дати Він, ніхто і ніщо не зможе дати, і ні в чому не знайдеш його, тільки в Бозі, переконався і переконуюсь у своєму житті! «Счастья может и не быть там, где ты ищешь, но оно всегда будет там, где есть Бог. Ищи свое счастье в Боге, и все остальное будет прилагаться!»

Ось і я, якщо не шукаю щастя в Ньому, то усе і буде нещасно. Моментами може здаватись, що людина щаслива, але вона забуває про те, що диявол дублює певні речі людині у світлі щастя, щоб вона думала, що вона щаслива, та щастя те не від Бога, бо тільки Він може дати вічне щастя, а диявол дає короткочасне. Коли я іноді думаю, що зустріну дівчину, яку полюблю (із всіма її недоліками та буду готовий прожити з нею все наше життя), то буду тоді ще більш щасливий, ніж тепер, то я помиляюсь. Бо сім’я – це ще більша праця над характером людини, ніж коли ти один! І коли сім’я будується на Божих принципах, то це набагато благословенніше і щасливіше буде життя, ніж без Творця!

Я дійсно знаю, яке це щастя, коли шукаєш його в Ісусі!

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему