Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Черв 2016

Жанна Павлова: «Щастя – це коли зростають крила»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Жанна Павлова - героїня Щастя на Народ UA. "Для мене щастя – це щось створювати і бачити результат того, що ти зробив", - каже вона.

22 роки, проживає у місті Київ. Любить слухати хорошу музику, відвідувати різні фести, читати книжки та проводити час з друзями.

Що таке щастя?

Особисто для мене щастя – це можуть бути маленькі щоденні дрібниці: сонячний день, зустріч з друзями, прогулянка з коханою людиною, посмішки на обличчях інших людей, неочікуваний подарунок, смачна кава тощо.

Яке ж це щастя та успіх – мати близьку людину поряд. Ти дивишся на неї і ніби бачиш сам себе. Ти любиш її такою, яка вона є. Всі її недоліки роблять її особливою в твоїх очах, не такою як всі решта. Щастя – мати змогу гріти її душу, руки, розуміти, що це взаємно, що маєш плече, на яке можна обпертись, спина, за якою можна сховатись, рука, яка буде тебе міцно тримати та завжди простягнеться тобі на допомогу, та, звісно ж, – просто любити.

Крім того, для мене щастя – це щось створювати і бачити результат того, що ти зробив. Від цього в тебе зростають крила, ти піднесений, здається, що рукою можна дістати до неба, тільки якщо захотіти! Ти відчуваєш, що ладен на все у цьому світі! 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему