Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Лют 2015

Володимир Медяник: «Справжнє щастя - це кохання!»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Чорнявий черкаський хлопчина Вова у свої 22 впевнено заявляє, що справжнє щастя може бути лише у коханні.

Володимир Медяник. Захоплюється футболом, а також не уявляє свого життя без якісної літератури.


- Любов - це найкраще, що є у людини, що може взагалі відчувати людина. Кожна окрема людина - це не ціле, а лише половинка, частина, і вона не може бути повністю щасливою, на всі 100%, поки не знайде свою другу половинку. І от, коли вона її знайде, лише тоді, коли дві половинки об'єднаються в одне ціле, вони пізнають справжнє щастя.

Кохання - це дуже сильне почуття. Лише полюбивши когось всім своїм серцем, всією душею - лише тоді ви зможете зрозуміти, настільки це сильне почуття, настільки любов зможе проникнути у ваше серце, як любов надихає вас. Настільки любов змінює світ навколо вас!

Адже закохана людина починає по-іншому сприймати світ навколо. Вона починає помічати дрібниці, деталі, які раніше не помічала. Адже все - прекрасне. Щастя саме в цих деталях, у дрібницях.

Закоханій людині навіть сонце яскравіше світить. Кохання підносить нас, окрилює.

Лише полюбивши когось по-справжньому, ви зможете зрозуміти, що щастя - не в мільйонах доларів. Щастя - це не машини, замки або якісь іграшки.

Істинне щастя - це прокинутися вранці поруч з людиною, поряд зі своєю другою половинкою, і спостерігати, як вона спить, яка вона прекрасна в цю мить, яка у неї чарівна усмішка, а потім розбудити її солодким поцілунком і сказати: "Доброго ранку, кохана..."

Ось в таких дрібницях я і знаходжу своє щастя.

 

Фото надане героєм

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему