Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Черв 2016

Володимир Кучерявий: «Щастя – це помічати приємні дрібниці»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Володимир Кучерявий – герой Щастя на НародUA. "Найбільше щастя – це коли немає часу над ним задумуватися, коли не вистачає 33 літер, щоб його охарактеризувати, бо воно тебе поглинуло і ти десь там, в його епіцентрі", - стверджує він.

Володимир Кучерявий – поет, громадський діяч, історик. Автор публікацій у районних, обласних та всеукраїнських виданнях, переможець номінації "На поетичній хвилі" конкурсу читців власної поезії "Чорнила душі" (2014), учасник "Галицької дефіляди" (2015), книжкового фесту "Буксквер", призер ІІ конкурсу читців власної поезії "Чорнила душі" (2015), учасник літературного батлу ФРІ (2016) та літературного заходу "Обмін речовин" (2016).

Що таке щастя?

Передісторія

Нещодавно постукала до мене у ВК дівчина Ольга Мацо із пропозицією написати невеличкий текст на тему «Щастя» для однієї з рубрик. Я погодився, але, ось, другий тиждень, як не доходили до цього руки, аж зараз наважився, тим більше, що кожного року, зазвичай осінню, ставив собі це запитання. Останнім часом – не знаходив можливості, чи, радше, бажання, вигадуючи від говірки, мовляв: робота, справи, а тут – сама Доля натякає, що пора.

Щастя – п’ять літер, за якими криється так багато. У кожного – це буде щось своє, сокровенне, особливе, яким хочеться ділитися, заряджати інших.

Що ж для мене щастя? Щастя – це бути комусь потрібним, знати, що тебе чекають вдома, що є до кого подзвонити, з ким поговорити, з ким поділитися тим же щастям чи розділити труднощі; щастя – це тішитись кожному своєму «сьогодні» і проживати його так, щоб не шкодувати в майбутньому; щастя – це обнімати своїх найрідніших людей: просто так, без причини, без приводу, дарувати посмішки – щирі, теплі та заразні; щастя – це помічати приємні дрібниці: від бруньок дерев, які розпускаються, до зірок на нічному небі; щастя – це мати час бути щасливим… Мабуть, цей список можна продовжувати до безкінечності, але, мабуть, найбільше щастя – це коли немає часу над ним задумуватися, коли не вистачає 33 літер, щоб його охарактеризувати, бо воно тебе поглинуло і ти десь там, в його епіцентрі.

Будьте щасливими, помічайте щастя, помічайте дрібниці і творіть його власними думками, помислами і справами, адже у нас є лише одне життя, яке далеко не безкінечне!

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему