Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Серп 2015

Владистав Озімок: «Щастя - це впевненість у завтрашньому дні»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Владистав Озімок - герой Щастя на Народ UA. "Мати кохану, надійну людину поруч, з якою ти можеш розділяти моменти повсякденного життя, якій ти можеш довіряти – це вже щастя", - говорить він.

Владислав – студент медичного інституту, родом з Тернополя. Любить зиму. Вважає, що ця пора року особлива… Вона пахне святом. А ще зимою, якогось морозного, білосніжного ранку можна забути про все і віддатися одному з його захоплень – полюванню на лисиць. Притримується думки, що найвірніший друг людини – це собака, і неабияк цінує цих тварин. Одні з його улюблених порід  –  мисливські собаки. Зокрема хорти.

-        Поняття щастя відображає для мене досить таки звичайні, буденні, на перший погляд, речі. І хоча в кожного свої, індивідуальні погляди щодо цього, та особисто для мене – коли в тебе є власна оселя, де ти почуваєш себе повноправним господарем – то вже є щастя.

Мати кохану, надійну людину поруч, з якою ти можеш розділяти моменти повсякденного життя, якій ти можеш довіряти – це вже щастя.

Люди кажуть, що не в грошах щастя. Може й не в них. Але давайте будемо чесні, без них в цьому світі фінансів і чисел вижити буде вкрай важко. Тому, я вважаю, що матеріальна незалежність також відіграє далеко не останню роль у формуванні того простого, людського щастя. Хоча водночас і про духовні речі забувати також не потрібно.

Підводячи підсумок, можу сказати наступне: щастя – це впевненість в завтрашньому дні.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему