Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Вер 2015

Владислава Жорняк: «Щастя – це люди, які можуть порадіти за тебе»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Владислава Жорняк – героїня Щастя на Народ UA. «Щастя – це відчуття заслуженого успіху. Не банальна усмішка фортуни, а результат довгої і клопіткої роботи, боротьби із собою та обставинами», – переконана вона.

Владі 21. Вона народилась і проживає у Луцьку. Кучеряве і божевільне дівчисько працює журналістом. Найбільше любить писати про цікавих людей. Певно, тому що і сама цікава і непересічна особистість. Любить читати, дуріти, подорожувати і лінуватись. Надає перевагу книгам із хеппі-ендом.

Влада щаслива.

–   Щастя – це спонтанність. Я все свідоме життя будую плани, вигадую стратегії, продумую важливі розмови. Але його величність Випадок, як завжди, перевертає все шкереберть. І замість чудового вечора виходить неймовірний, замість важливої розмови – доленосна, замість змін у роботі/навчанні – цілком нове життя.

А ще я вірю в долю. Ні, в Долю. З великої літери. Бо вона дарує мені просто неймовірних людей, шалені можливості і відчуття крил за плечима. Ну хіба це не щастя, коли похмурого дощового ранку ти виходиш з дому із відчуттям перехопленого подиху, бо сьогодні тебе чекає зустріч із тією-самою-людиною, улюблена робота, близькі та рідні люди і просто море подій, які на старості захочеться описати в мемуарах.

Щастя – це відчуття заслуженого успіху. Не банальна усмішка фортуни, а результат довгої і клопіткої роботи, боротьби із собою та обставинами. Відчуваю себе спроможною на все, коли після фантастичних зусиль і стрибків вище голови результат перевершує всі очкування.

І, звісно, щастя – це люди, які можуть порадіти з твоїх досягнень, злетів і простих життєвих приємностей.

І прочитавши написане, мабуть, варто додати: так, я щаслива!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему