Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Квіт 2015

Владислав Тітаренко й щастя: закон подвійних випадків і здійснення мрії

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Важко описати, що таке щастя взагалі. І також важко визначити, яку людину можна вважати по-справжньому щасливою", - каже Влад Тітаренко. Сьогодні він ділиться з НародUA своїм щастям. Влад обожнює легку атлетику, грає на гітарі, фотографує.

Владу — 16. Хлопець навчається у Корсунь-Шевченківському педагогічному коледжі ім.Т.Г.Шевченка. Майбутній вчитель вважає спорт невідємною складовою людського життя. Сам обожнює легку атлетику, якій приділяє достатньо багато часу. У перервах між педагогікою та спортом Влад грає на гітарі та займається фото- й відеозйомкою.

 

- Щастя це, напевне, той стан душі, коли навкруги світ в найяскравіших кольорах і усмішка не зникає з обличчя. Але існує багато питань. Чи завжди щастя - це гроші? Чи завжди щастя - це душевна втіха?

Я вважаю, що та людина щаслива, яка знайшла для себе золоту середину, коли матеріальне урівноважене з духовним. Щодо мене, то я - щаслива людина.

Я почуваю себе саме так, коли дарую щось гарне рідним і вони усміхаються.

Коли я даю слухати комусь музику або показую фото, яке мені подобається, і людині воно теж справді подобається.

Коли спрацьовує закон подвійних випадків (бо я в нього вірю).

Я щасливий, коли у мене немає ніяких сумнівів, коли в мене купа цікавих ідей, а найголовніше -  коли я починаю щось дуже сильно хотіти і мрія неодмінно збувається.

Тож по-справжньому щасливі люди ті, чиї мрії здійснюються.

 

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему