Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Бер 2015

Віталіна Розіна: «Щастя – це ціла родина»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сьогодні героїня НародUA Віталіна Розіна розповідає про те, що у дитячих мріях криється щастя. І щастя те у кожного неповторне, але потрібно помічати його, аби з дитинства робити своїх дітей, молодших братиків чи сестричок щасливими.

 

У житті є тільки одне безперечне щастя - жити для іншого

М. Чернишевський

 

Віталіна Розіна, черкащанка, школярка.

 

- Щодня летить життя. Для пташки радість – вільно розрізати повітря своїми крилами. Для риби – перепливати без зайвих зусиль коралові рифи. Коням до вподоби відчувати волю на смак, долаючи сотні кілометрів на спраглій землі… Для людини щастя таїться не лише в духовних, а й в матеріальних речах.


Люди, які йдуть стежкою духовного життя, мріють про гарний голос, вільний політ  душі, добробут у родині, мир у світі…

 

Інші ж прагнуть мати затишну квартиру, стильний одяг, комфортне взуття… Але у сучасному світі кожен з нас прагне поєднати духовне з матеріальним, адже усі мріють про добробут родини...

 

Дорослі люди переймаються власними проблемами, часто не помічаючи та ігноруючи бажання маленьких дітей, адже не розуміють, що для діток є щастям. Хтось мріє про спілкування з однолітками, хтось прагне робити самостійні кроки, хтось - побачити світ. Кожен має мрію, у якій приховане їхнє щастя, неповторне та унікальне.

 

Я мрію про цілу родину: маму, батька і молодшу сестричку. Вірю, що усі мрії здійснюються і все буде добре! Прийде щастя.

 

 

Фото героїні

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему