Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Лист 2018

Віталій Шамал: "Любити все своє і займатися справами, які тебе роблять щасливим"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Кожен може знайти для себе щось, що зробить його щасливішим, якщо звісно шукати, не здаватися та бути позитивно налаштованим", – розповідає Віталій Шамал – герой рубрики Щастя на НародUA.

Спорт, книги,  подорожі  та позитивне бачення світу

46091591 2141274982804140 6694713052106850304 n

Привіт, мене звати Віталій. Мені 26 років. Я з маленького мальовничого містечка Кременець. Навчався в ліцеї на фізико-математичному профілі. Закінчив з відзнакою Національний університет «Львівська політехніка» за напрямом «будівництво». Працюю контент-менеджером в інтернет-магазині «Мебліхіт».

Люблю спорт, зокрема футбол та настільний теніс. Зранку бігаю на стадіон, роблю зарядку. Ввечері ходжу на турніки. Дуже люблю подорожі, нові знайомства. Нещодавно вперше поїхав у подорож автостопом. Було цікаво. До того їздив завжди за чітко продуманим планом. Тобто, я ще вдома проглядав маршрути автобусів, цікаві місцини місця, куди я їду і т.д.

Змалечку читаю книги. Улюблені жанри – це фантастика, фентезі, містика, пригоди. Але читаю і іншу літературу. Головне, щоб книга була хороша. Більше двох років пишу вірші. У них залишаю переважно негативні емоції, якщо вони у мене з’являються. Усе життя мріяв написати книгу і видати її, і в цього року здійснив свою мрію. Написав власну книгу «Загадка Бони». Це містика, пригоди. Про моє містечко, про таємницю королеви Бони, яка колись правила ним, та про яку розповідають безліч легенд.

Я люблю позитивне бачення світу, багато розмовляю, ціную щирість, доброту та чесність у людях.

Що таке щастя?

46091092 1649044768534780 2160090313316630528 n

Однозначно, воно для кожної людини інше, своє. Адже усі ми різні, по-різному бачимо цей світ, по-різному його сприймаємо.

Я людина, яка завжди намагається знайти щось позитивне у кожному моменті. Яка не любить сумувати та має безліч захоплень. Тому, напевне, для мене щастя проявляється в багатьох факторах.

Насамперед, це те, чим я люблю займатися. Найперше, спорт, зокрема футбол. Я можу бути неймовірно втомленим, чи засмученим, але якщо виходжу на футбольне поле, то забуваю про все. Просто насолоджуюсь грою. І усі біди тоді неважливі, всі негаразди відходять на другий план. Є тільки її величність гра тут і зараз. Я щасливий, коли займаюсь спортом.

Далі, звісно, це книги. Я читаю з 4 років, ще з дитинства так часто ходив у міську бібліотеку, що мене там знали усі бібліотекарі. Той момент, коли ти читаєш чудову книгу, поринаєш з головою у її вигаданий (чи не дуже) світ, не передати словами. Воістину, найкращий кінозал - це наш мозок, а проектор це книга. Отож, я щасливий, коли знаходжу для себе неймовірну книгу чи чудового автора.

Потім, це подорожі. Я працюю контент-менеджером в інтернет-магазині. Тобто, 8 годин на добу сиджу і дивлюся в монітор. Робота хороша, вільний графік – мені вона подобається. Проте після 5 робочих днів стає якось морально важко стільки сидіти за комп’ютером. І тоді швиденько потрібно кудись їхати. Мені це дуже допомагає. Я обожнюю дивитися на нові міста, відвідувати архітектурні споруди, бачити щось незвичне, цікаве. Майже в кожній подорожі з мого лиця півдня не сходить усмішка. Це попри те, що там треба багато ходити, і я втомлююсь фізично. Я щасливий, коли подорожую.

У мене безліч захоплень окрім цього.

Отож, що мене робить щасливим? Я дуже люблю все, що маю. Я обожнюю своє містечко, свій край, свою країну, друзів, рідних. І я люблю те, чим займаюсь. Напевно, в цьому і суть щастя: просто любити все своє і займатися справами, які тебе роблять щасливим. Вони для кожного різні, це нічого. Я думаю, що кожен може знайти для себе щось, що зробить його щасливішим, якщо звісно шукати, не здаватися та бути позитивно налаштованим.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему