Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Лист 2016

Віталій Плечак: «Щастя – це Господь»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Віталій Плечак – герой Щастя на НародUA. "Щастя – це Господь. Це слово для мене означає дуже багато. Це стан, коли ти забуваєш про все погане, про всі клопоти життя і просто радієш у моменти щастя", - зазначає він.

23  роки, проживає у місті Хмельницький. Його хобі – це вело спорт та подорожі. Любить активний відпочинок.

Що таке щастя?

Щастя – це  Господь. Це слово для мене  означає дуже багато. Це стан, коли ти забуваєш про все погане, про всі клопоти життя і просто радієш у моменти щастя. Як для звичайного християнина, щастя я вбачаю дещо в іншому: комусь чимось допомогти, якщо є нагода, підтримати добрим словом, добрим ділом, зробити якийсь вчинок милосердя, бути відкритим, щирим до всього всесвіту. Це все приносить щастям.

Щастя – це  знайти те, що тобі подобається, займатись тим, чим тобі подобається.

На мою думку, щастя потрібно шукати в дрібницях. Якщо ти зможеш радіти від найменшої дрібниці, то ти зможеш радіти і від великих речей. А взагалі, щастя для кожного своє. Для мене ним є і залишиться Господь.

Багато насправді моментів щастя було і буде в моєму житті, але напевно найяскравішим є момент першого причастя та багато моментів зі спільних подорожей. Ось моє щастя. Таке просте та доступне кожному з нас.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему