Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Лист 2014

Віталій Іванов і щастя: великі мрії та їх реалізація

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Нашому сьогоднішньому героєві рубрики «Щастя:люди» Віталію Іванову - 19. Він навчається у ЛНУ ім. Івана Франка. Працьовитий хлопець вступив відразу на два факультети і зараз він вже вчиться на 3-му курсі історичного факультету й на 1-му курсі філософського. Віталій є творцем проекту "Людина 21 століття".

- Коли тобі ставлять питання, що для тебе щастя, в голову відразу лине тьма думок. Безсумнівно, питання виключно індивідуальне. Проте, загалом це внутрішнє відчуття, до якого прагне кожна людина. Часом у нас бувають приводи для того, щоб бути щасливими, але, зазвичай, люди помічають значно більше приводів для нещастя.

По своїй природі людина не може довго знаходитись у стані "нормально", організм тоді не відчуває себе живим. А мозку простіше зробити людину нещасною і відчувати себе живим. Відповідно виходить так, що нещастя у нашому житті значно більше, ніж щастя.

Але як можна бути нещасним, так і можна бути й щасливим.

Щастя - це не короткочасні моменти, це те, що може супроводжувати людину завжди.

Для цього людина має навчитись завжди знаходити причини для щастя. Вони завжди є, адже у вас є ваше життя, хобі, захоплення, можливості і так далі, акцентуйтесь на них!

Одночасно в голові людини може бути лише одна думка. Вона може бути позитивною, а може бути негативною. Тому акцент повинен бути на позитивних речах, які роблять вас щасливими. Адже "рай може пізнати лише той, хто розгледів його у пеклі".

Навіть у негативних речах та подіях можна знайти позитив та користь для себе. Тому можна сказати, що не існує позитивних чи негативних факторів, які вливають на щастя, існує лише ваше ставлення до цих речей.

Якщо ви зможете розвинути у собі звичку мислити позитивно та у всьому бачити позитив, щастя супроводжуватиме вас постійно.

Але, на мою думку, особливого значення заслуговують наші мрії та їх реалізація. Коли мрії надихають нас і ми рухаємось у напрямку їх досягнення, нас наповнюють неповторні відчуття, які роблять нас ще щасливішими. Якщо мрії реалізуються самі по собі, це не принесе нам щастя, його ми відчуваємо в дорозі. Тому, на мою думку, щастя - це можливість бачити великі мрії та реалізовувати їх, бачачи при цьому у будь-чому позитив, можливість, користь та радість.

 

Фото надане Віталієм Івановим

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему