Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Груд 2016

Віталій Горбуленко: «На моєму холодильнику висить магнітик з написом «Щастя – це пригоди»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Віталій Горбуленко – герой Щастя на НародUA. "Щастя - це не відсутність труднощів, це відсутність страху перед ними. Себто, щоб постійно перебувати у стані душевної рівноваги (щастя), потрібне самозречення", - говорить він.

Віталій Горбуленко, 26 років. Родом з хутора Шидлівка на Кам'янеччині, останні 9 років проживав у Кам'янці-Подільському. Нині служить контрактником у в/ч, що базується на Львівщині. За фахом географ-біолог, працював журналістом. Пише вірші, пісенні тексти, захоплюється фотографуванням, футболом, інтелектуальними іграми, читанням книг, мандрами. Любить змінювати види діяльності.

Що таке щастя?

Колись, в свої студентські роки, під час курсу з філософії я (щоб легше було здати предмети) написав наукову статтю на тематику щастя. Не пам'ятаю її в деталях, але основна думка полягала в тому, що щастя - це не відсутність труднощів, це відсутність страху перед ними. Себто, щоб постійно перебувати у стані душевної рівноваги (щастя), потрібне самозречення. Не жаліти себе, допомагати іншим, нести світло, любити все живе і покладатися на Божу волю. Що тоді може нас зламати?

8K3d7Th6Tc4

Якщо відійти від філософських думок, то наше життя складається з прикрих та радісних моментів. І всі ми шукаємо радості, але кожен її знаходить по- своєму. Я дуже люблю мандри (не важливо близькі чи далекі), особливо у лоні природи. Люблю дотикатися до мистецтва, люблю спілкуватися із світлими людьми. А ще на моєму холодильнику висить магнітик з написом "Щастя - це пригоди".

 

Фото надані героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему