Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Жовт 2015

Віталій Дашковський: «Щасливий ти будеш тоді, коли даруватимеш любов»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Віталій Дашковський – герой Щастя на Народ UA. «Я щасливий, коли я можу викликати усмішку іншої людини, коли можу підтримати і допомогти», – говорить він.

Віталію 21. Він студент КНУ ім. Тараса Шевченка. Стажується у відділі цитології центральної нервової системи при Інституті фізіології імені О. О. Богомольця НАН України. Грає на бас-гітарі в гурті 4F!LMS. Хоче злітати на Місяць.

– «Завдання зробити людину щасливою не входило у план створення світу», – висловився якось мудрий дядько з бородою і сигарою в зубах. І цього дядька дуже не люблять послідовники іншого, що дві тисячі років тому сказав, що варто любити Бога і людей, що в тому сенс буття. І якби не сварились, і не зневажили один одного послідовники того та іншого, якби вони читали більш глибоко, зрозуміли б. Один і другий дійшли до висновку, що щасливий ти будеш, коли даруватимеш любов. Любов, тепло, увагу, терпимість, розуміння і всі ті інші милі штучки людям. Навіть тим, які, на перший погляд, того не заслуговують.

Я щасливий, коли я можу викликати усмішку іншої людини, коли можу підтримати і допомогти. Тоді я знаю, що недарма марную кисень на цій планеті. І також відчуваю щастя, коли маю змогу займатись своєю улюбленою справою. Праця – то теж маленький спосіб зробити сонце яскравішим.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему