Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Лист 2017

Віра Олеш: "Щастя наповнює душу, окрилює і спонукає"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"…коли збираєшся з родиною, і коли молишся за дітей, коли стоїш на вершині Говерли, і коли слухаєш гарну музику, коли бачиш усміхненими і нагодованими дітей в благодійній їдальні, і коли читаєш добру книгу, коли печеш хліб, і коли тиснеш на педалі, долаючи кілометри доріг…" – розповідає про моменти щастя Віра Олеш – героїня Щастя на НародUA.

Віра Олеш, 52 роки, м. Соснівка Львівської області. Член НСЖУ, літераторка, віце-президентка БФ «Еко-милосердя», волонтерка. Захоплення: велотуризм, мандри маленькими містечками Галичини, гори Карпати, кулінарія, українська хустка.

23513235 1518476488231710 280007688 n

Що таке щастя?

Відчути щастя…

У найвищому розумінні – щастя це відчуття спокою і радості, тобто, коли не болить душа. Душа може боліти з різних причин, а поряд виникнуть причини, які зроблять людину щасливою… Інколи людина має відчути протилежне, щоб оцінити і зрозуміти своє щастя… Це такі парадокси життя і така діалектика… Зараз в Україні війна, велика біда для всіх, але допомагаючи захисникам, відчуваєш  миті щастя від причетності до творення миру.

Щастя окрилює і спонукає, тому щаслива людина робить добро. Буває, розумієш, що навколо – усі щасливі. Так буває від спільно зробленої справи. Наприклад, коли наш «галицький десант» мандрує і презентує Книжкову толоку в містах України. Краматорськ, Черкаси, Полтава, Херсон, Запоріжжя…

Щастя наповнює душу, коли збираєшся з родиною, і коли молишся за дітей, коли стоїш на вершині Говерли, і коли слухаєш гарну музику, коли бачиш усміхненими і нагодованими дітей в благодійній їдальні, і коли читаєш добру книгу, коли печеш хліб, і коли тиснеш на педалі, долаючи кілометри доріг… Моментів щастя – безмір, головне, відчути і прийняти їх!

Мене робить щасливою можливість допомагати іншим, мої рідні і друзі, а найбільше – внуки! Вони – моє всеохоплююче щастя!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему