Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Лист 2015

Віра Криштопа: «Щастя – це можливість реалізувати себе та допомагати іншим»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Героїня Щастя на НародUA – Криштопа Віра. «Щастя – це можливість реалізувати себе та допомагати іншим, не давати оточуючим шансу розчаровуватись в цьому житті, поділитися з кимось досвідом, дати пораду, щиро радіти за чиюсь вдачу», - розповідає дівчина.

Криштопа Віра – справжня «сонячна» людина з містечка Павлограда Дніпропетровської області. Вона завжди усміхнена, дарує оточуючим гарний настрій. Віра – майбутній психолог, вона гарно малює, багато читає та постійно самовдосконалюється.

- Щастя, перш за все, означає бути самим собою, не втрачати себе за будь-яких обставин. Це прагнути кращого, докладати максимум зусиль, але робити це без маніакального бажання стати кращим-ліпшим.

Щаслива людина – та, яка, перш за все, задоволена своїм життям, перебуває в гармонії з навколишнім світом, для неї існування – це фокусація на кращому, а не постійний повтор своїх невдач в думках, як на кіноплівці.

Бути щасливим – значить радіти життю, кожній його миті, помічати неосяжну красу в маленькому.

Звісно, щастя – це друзі, рідні та кохані люди поруч. Це, частіше за все, є запорукою теплих та радісних моментів, які, я впевнена, є в житті кожного.

І це ще не все. Також щастя – це можливість реалізувати себе та допомагати іншим, не давати оточуючим шансу розчаровуватись в цьому житті, поділитися з кимось досвідом, дати пораду, щиро радіти за чиюсь вдачу.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему